Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó rádió vagy csak antenna...

Autó rádió vagy csak antenna hiba? És mi a probléma? (Renault Clio II 1999 1.4 RT) (Frissen vásárolt Használtan) (gyári Philips rádió)

Figyelt kérdés

Alap helyezettben csak nagyon halkan és sistergősen jönbe Fm csatorna. de valami beszélgetős adást találtam ami nem FM az tisztán szól.


Amivel próbálkoztam:

kiszedetem a rádiót és ALAPHELYZETBE KI VOLT húzva onnan a antenna vezeték amit HA bedugtam csak rosszabb lett az adás, ha kezemet érintetem az antenna nyíláshoz kicsit javult és ha egy 2m es vezetéket tettem be akkor szint úgy rosszabb lett.


Lehet a rádió erősítőjével van a a baj vagy az antenna lehet a hibás?



2018. máj. 31. 22:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet a rádióba belül pusztult el az antenna panel amihez csatlakozik az antenna, vagy éppen az erősítős része az ami tönkre ment. Ha meg akarsz győződni valakitől kérj kölcsön egy akármilyen fos autórádiót arra az időre hogy kitud próbálni, ha azon bejönnek az FM adások tisztán akkor a rádión belül van a hiba, ha azon sem akkor az antenna. Abban az esetben az egész antenna vezetéket érdemes átnézni.
2018. máj. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rossz az antenna, zárlatos. De kitudod egy másikkal próbálni.
2018. jún. 1. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!