Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » El lehet valahogy tüntetni...

El lehet valahogy tüntetni ezt a húzást? Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ma a nyíregyházi Postaautóhoz vittem a nem rég vásárolt személyautóm eredetvizsgára. Miután elhoztam, pár óra elteltével tűnt fel, hogy meghúzták az autót. Ebben 100%-ig biztos vagyok, hogy ott került rá ez a húzás. Mit tudok tenni? Egyáltalán bebizonyítható valahogy, hogy ott történt a kár? Ha pedig nem, valahogy nem tudom eltüntetni vagy legalább halványítani ezt a húzást? Valakinek tapasztalat? Köszönöm előre is a válaszokat!

Kép: www pont kepfeltoltes pont eu/view.php?filename=97334054269_1792305877516.jpg



#fiat #húzás #Stilo #postaauto
2018. jún. 1. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:

A postaautó egy iszonyú dilettáns brigád.

Kerüld őket nagy ívben.


Valószínűleg tagadni fogják, szóval magadnak kell javítani.

Ha nem mély a karc, akkor elég egy kis polírozás.

2018. jún. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha nem jött le a festék, "csak" a festékre került rá egy plusz réteg (másik festék vagy gumi), akkor azt gyurmával le lehet szedni, az AutoGlym-nek van például ilyenje.

Ha a festéket is érintette, akkor érdemes volna egy szakit felkeresni.

2018. jún. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Még akkor kellett volna megnézni mielőtt elhozod. Simán letagadják. Azért próbálkozz be, először nyugodtan, aztán határozottabban, de felesleges feljelentgetni, bizonyítani nem tudod. :(


Remélem egy polír kihozza.

2018. jún. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A Postaautóhoz biztos soha többet nem viszem az autómat. Most gondoljátok bele... Első autóm, két napja vettem a saját kis kuporgatott pénzemből, most nem azért, hogy sajnáltassam magam vagy bármi. Erre meghúzzák eredetvizsgán :D Hát én még mindig az idegösszeomlás szélén állok, de tény, hogy bizonyítani sajnos sehogy se fogom tudni. Köszönöm a válaszokat, akkor először megpróbálom majd egy kis polírozással, ha nem segítek akkor pedig majd talán egy szakit keresek...
2018. jún. 1. 15:19
 5/7 crudy ***** válasza:

könnyen el tudod dönteni h polír segít e vagy nem. Önts rá vizet és ha vizesen nem látszik a karc akkor csak a lakk sérült és nem mély. Ha látszik, az ciki.


https://www.youtube.com/watch?v=2nYF46P7B2c


Ebből a videóból könnyen megtanulhatod hogyan lehet orvosolni az ilyen bajokat.

2018. jún. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbáltál már beszélni velük?
2018. jún. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hálistennek ha vizet öntök rá, nem nagyon látni a karcolást. Megpróbálom a polírozást mindenképp. :)

Ami a beszélést illeti, nem. Abban igaza van az előző hozzászólónak, hogy akkor kellett volna megnéznem mielőtt elhoztam, már most hiába vinném vissza. Megmondják meghúztam én vagy bármi, ezt már bizonyítani sehogy se fogom tudni.

2018. jún. 1. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!