Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autók eladhatatlanok?...

Melyik autók eladhatatlanok? A rossz hírük miatt, vagy mert rondák? Egyez tudok a 3 hengeres Fabiak.

Figyelt kérdés
2018. jún. 1. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:

A klíma nélküli autók, a rétegmodellek, amikből nincs sok/rossz hírűek/elromlósak/sokat fogyasztanak (Renault Vel Satis, Toyota Camry V6, Chrysler, Cadillac), Renault Laguna 2, Peugeot 307.

A piac jól beárazza a használt autókat, ugyanis ami kevésbé eladható, az olcsóbb, mint az azonos típusú társai.

2018. jún. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32%

Érdekes, én 500-ért eladtam a 3 hengeres Fabiámat. És kb. 5 nap alatt vitték el.


Én azt mondanám, hogy a kabriókat és coupékat nehéz eladni, mert ezeket kevesen veszik.

Mondjuk egy Fiat Multipla-t sem lehet egyszerű eladni.

2018. jún. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A 3 hengeres Skodákat pont könnyű eladni, mert VW termék, és azt szeretik az emberek, illetve az utóbbi időben újra elkezdték keresni az emberek a takarékos benzines kisautókat.

Jellemzően a nagy dög, régi 15-20 éves 2.5 feletti autókat nehéz eladni, például ott van a híres 5-ös Passat, 1.9 TDI-ből 100-at is eltudsz adni, ha van, 2.8 benzinest pedig 1 évig árulta egy ismerősöm, végül most is nála van :) És nem azért, mert ronda, vagy rossz híre lenne. A VW féle 2.5 TDI-nek is rossz híre van, mégis könnyebb eladni, mint a 2.8 benzint.

2018. jún. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Régi nagymotoros prémiumautók, főleg a benzinesek. Ezek legtöbbjét max olyan veszi meg, aki beleugrik, hogy márpedig neki kell egy V8, V10, V12 stb aztán mikor tankolni, vagy épp javítani kell akkor koppan, hogy az autó lehet öreg, de attól még az étvágya és az alkatrészárai megmaradtak.
2018. jún. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!