Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudom folytatni a jogosítványt...

Kr11va kérdése:

Tudom folytatni a jogosítványt vagy előlről kell kezdenem? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Május 25-én járt le a 2 évem a sikeres kresz vizsgától számítva. Ez időt alatt 3x buktam forgalmin. Sajnos megszorultam anyagilag így még nincs (nem is volt) pénzem folytatni a jogosítványt. Előlről kell kezdenem más oktatónál? De akkor a bukott forgalmik belefognak számítani vagy teljesen tiszta lappal indulok? Elsősegély megvan azt is újrakell csinálnom ha előlről kezdem a jogosítványt? köszönöm a válaszokat.

2018. jún. 2. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Újra kell vizsgázni kreszből, az elsősegély megmarad. Új vizsgaidőpontot kell kérni.

És utána érdemes újra eljárni vezetni.

Hogy a 3 bukás elévül-e azt nem tudom, szerintem nem. Vagyis még 2 lehetőséged maradt.

Úgy tudom, ha 5x rántanak, akkor valami spéci vizsgára kell menni.

2018. jún. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Vagyis nem kell újra minden tanfolyamot végigcsinálnom elég csak a vizsgaidőpontot kérni? meg hát persze forgalmi maitt néhány órát venni.
2018. jún. 2. 15:18
 3/3 anonim ***** válasza:
48%
Hogyan sikerült megbukni 3x? :( Adhatok pár tippet (elsőre átmentem), cserébe én kérnék tippeket az elsősegély vizsgára :D mert azt még nem csináltam meg, és jobban parázok tőle, mint a forgalmitól :/
2018. jún. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!