Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerülnek az alkatrész...

Mennyibe kerülnek az alkatrészek egy VW Vento 1.9TD 1995evj kocsira?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy ilyen autót és azt szeretném kérdezni mi a véleményetek ezekről a kocsikról? Megbízható?

2018. jún. 2. 18:36
 1/3 Beviz Elek ***** válasza:
Ha találsz egy jó állapotút, akkor nagyon megbízható tud lenni, de ne felejtsd el hogy 23 éves ami a kasztnin biztosan meglátszik. Az egyik kocsim 97-es, tudom hogy milyen egy ilyen öreg kasztni :D
2018. jún. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem drága hozzá az alkatrész, plusz csomó bontott cucc is van hozzá. Golf 3 alkatrész is nagyban kompatibilis, hisz ugyanaz. 1.9 tdi-t nézzél, mert a szívó sdi az halál lomha. Ki lehet fogni jó állapotban lévőt, kasztnira nagyon figyelj, aztán kuplung váltó ilyesmiket nézz meg, mint minden autónál...
2018. jún. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sima TD jó kis autó nem egy rakéta , de szedi a lábát rendesen alkatrész nem drága és megbízható gép . Nekem egy 285ezret futott 92-es 1.9TD GL-em van én imádom fél éve van nállam eddig amiket cseréltem stabrud , vezérlés , szelepfedél tömítés , tank tartó szalagjai , olaj és ennyi . Rozsda van bal hátsó ív csere , meg elég sok felületi rozsda a küszöb , hála égnek nem rozsdás . Hidegen nem szabad 2000-fölé pörgetni .

Hálás jószágok ezek , ha amit kell meg csináltatsz rajta ki megy a világból meg vissza is jön .

Golfot nem akartam mert a 3-as nekem nem jön be , és a ventok gyerekkorom óta bejöttek így lett a kis 1.9-es TD jelenleg lakatolás elött állunk utánna fényezés teljes jetta mk3-ra lesz épitve azaz full USA lesz .

2018. jún. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!