Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fékfolyadék cserénél nem kell...

Fékfolyadék cserénél nem kell cserélni mást ugye?

Figyelt kérdés

Fékbetétek vastagsága jó, fékerővel nem volt még gond viszont nyáron mennék majd hegyes dombos utakra ahol a 4 éves fékfolyadék már nem biztos, hogy jó lenne.

Elég csak a folyadékot megvenni? Ate vagy Bosch dot 4-ben gondolkodok.


2018. jún. 3. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha tudsz vezetni akkor a 4éves fékfolyadék se fog megforrni alattad. De egyébként ATE.
2018. jún. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem meg ne itt a gyk tanuld meg az autó csinját binját.

Nem kell azt cserélni a büdös életben soha. !!!!

Nekem 14 éves az autóm és tökéletes minden rajta.

Persze itt szoktak olyat irni hogy az ember a falra mászik. Az motorolaj cserét is leviszik itt a felére, azabiztos.

Nyilván a szakemberek akik meg csinálták az autót és azt irják hogy 15-20 ezernél kell cserélni , akkor felesleges 8 ezernél.

Úgyhogy 4 évesnél tök felesleges cserélni.

2018. jún. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, elég csak a folyadék, de valójában tök mindegy melyiket veszed, mert a NoName is pontosan ugyanazt tudja mint a Bosch, vagy társai. A lényeg az előírt szabvány, a te esetedben gondolom DOT-4.
2018. jún. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért a csere után légteleníteni ne felejts el :)
2018. jún. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 sada323 válasza:
Természetesen jól teszed ha lecseréled,mivel a fékfolyadék nedvszivó és az is előregszik.Álltalánosságban 2 évente szokás cserélni,de servizekben általában van fékfolyadék vizsgáló készűlik ami kimutatja a víztartalmat.Igazán mind1 de Dot 4 legyen,de én is az Ate-ra szavazok.
2018. jún. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!