Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek 1.2 m-ig?

Milyen autót vegyek 1.2 m-ig?

Figyelt kérdés
Napi használat, ha lehetőség van rà nyaralás, stb... Fontos hogy benzines legyen, egy dízel bora van már a háznál, relatív tàgas, kényelmes. Passat b5.5 esetleg ? Fontos lenne mert félre van téve a lóvé rá és kezd rájárni az asszony:D koszonom!

2018. jún. 5. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Japán gépek VW Skoda esetleg Audi .
2018. jún. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A Passat b5 azért jó mert sok szerelő ismeri és meg tudja javítani. Medvecsapda nem jó addig is? Vagy azt kijátszaná?
2018. jún. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Suzuki SX4, Passat b5.5, Mazda 6
2018. jún. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy kell a Passat méret?

Én inkább néznék ennyiért eggyel fiatalabb generációt. Golf V, Astra stb.

2018. jún. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van is rá szükség, vagy csak azért kell a másik autó mert "kezd rájárni az asszony"? Egy dizel bora mellé egy benzines B5 Passat? Pont forditva lenne értelmes, mert a Passat a nagyobb, azzal lehetne hosszú utakra menni egy jól bevált 1.9 dizellel. Ha a Bora elég tágas, inkább én is egy kisebb, fiatalabb benzinest vennék. Golf 5 jó irány, de 1.2-ért budik vannak. Talán Polo, abból ilyen 2006-9 környékieket ki lehet fogni jókat ennyiért. Vagy egy Seat Ibizát, azok is relative olcsók, és az újabb generációk nekem sokkal jobban bejönnek mint a Skodák, ha már olcsóbb konszernről van szó.
2018. jún. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!