Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Magyarországon a saját autó...

Magyarországon a saját autó luxuscikknek számít?

Figyelt kérdés

2018. jún. 6. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Nem, szimpla használati eszköz. (persze valaki már egy E46-os béjemvére is luxuscikként tekint)
2018. jún. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%

Nem luxuscikk!

Miért lenne az?

2018. jún. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Nem gondolnám.

Már nagyon alacsony áron hozzá lehet jutni használható autóhoz, és nem annyira magasak az éves költségek.

Nem, nem luxuscikk.

(az én 21 éves swiftem meg semmiképpen nem luxus, mégis már 5 éve mindennap kiszolgál- saját autó)

2018. jún. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

Azon az országrészen esetleg ahol kevés a munkahely és alapból nehéz a megélhetés, pl Keleti országrészen meg a Déli országrészen esetleg, de egyébként nem, mert manapság már vannak helyzetek ahol létfontosságú egy autó. A fenntartása sem annyira költséges, persze függ attól hogy milyen is az az autó.

A környék ahol én lakom itt szinte alap hogy egy családban legyen legalább egy autó.

2018. jún. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%

ennyire ráértél, hogy már nem tudod mit kérdezz?


3,45 millió személyautó van nyílvántartva, ebből 80 db Bentley, 90 db Rolls Rpyce, 1 db Bugatti, és 300 db Ferrari.


a többi csak vas.

2018. jún. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

Ismerettségi körtől függ, de azért az utóbbi években már tényleg teljesen általános lett, hogy szegényebb embernek is van minimum egy autója.

Egyébként ha belegondolsz, akkor tényleg tetemes összeget emészt fel a jövedelmedből az autó fenntartása, tankolása, ilyesmi. És sokan ki sem használják annyira, mint amennyit rááldoznak, még munkába sem autóval járnak például. Én már csak tudom, mert 5 autót és 2 motort tartok jelenleg, minden hónapban legalább 2 hetet csak ezért dolgozom :))) De nem bánom.

2018. jún. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért volna az? Több mint 2 millio auto van forgalomban az országban, akkor több mint kétmillio ember él luxuskörülmények közt?:D
2018. jún. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Valakitől azt hallottam, hogy 300.000-es fizutól lehet csak autófenntartásba belefogni. Ezen el lehet gondolkodni...
2018. jún. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lassan már élni is luxuscikk lesz, mert a beszívott levegőd után is adóznod kell majd.
2018. jún. 10. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!