Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy a bánatba lehet a három...

Hogy a bánatba lehet a három darabból álló olajlehúzó gyűrűt betenni a hengerbe? Feltettem a dugattyúra, úgy, hogy mindhárom gyűrű vége egymástól ugyanolyan távolságra essen.

Figyelt kérdés
Nem tudom beledugni a hengerbe, alsó kettő belemegy, de a felső nem. Lehet egybe kellene esnie a végeknek?
2018. jún. 6. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Én még nem láttam három darabból álló olajlehúzó gyűrűt, max kettőből. Nem a három darab dugattyúgyűrűre gondolsz? Az alsó az olajáteresztő, a középső az olajlehúzó, a fölső pedig a kompresszió gyűrű.Ha valamelyik nem megy bele, először üresen, dugattyú nélkül próbáld bele és nézd meg a hézagot. Ha az jó, akkor ellenőrizd a dugattyúban a gyűrűhoronyt.
2018. jún. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem. Keress rá.
2018. jún. 6. 18:56
 3/4 A kérdező kommentje:
2018. jún. 6. 19:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Oké, igazad van, ilyennel még nem találkoztam. Mondjuk én is rosszul írtam, mert több darabból nem az olajlehúzó, hanem az áteresztő van. Itt ír egy lehetséges hibáról:


[link]

2018. jún. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!