Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy működik 2018 ban a...

Hogy működik 2018 ban a jogosítvány megszerzése?

Figyelt kérdés
Gondolok itt időre árakra és a többi.. illetve a részletfizetés hogy működik? Szeretném elkezdeni de előtte tájékozódnék.

2018. jún. 7. 10:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Minden az autós iskolán múlik, ott érdemes érdeklődni amelyik szimpatikus neked. De hogy ne hagyjalak válasz nélkül, a saját történetem írom le. A debreceni Edina autósiskolánál csináltam a jogsimat. 200E volt 6 pòtòrával. Kresznél 3 féle opciòból választhattam. 1 hetes intenzív tantermi, 1 hetes otthoni internetes, vagy 1 hónapos hétvégi. Nekem az első volt. Az oktatás után 3 nap múlva vizsgáztunk, elsőre átmentem. EÜ oktatást az iskola intézte. De nem debrecenben vizsgáztunk egyéb okok miatt. Az is megvolt elsőre. Két hét alatt a kezemben volt a kresz meg az eü. Jelentkeztem egy oktatóhoz, kb 1,5 hónap alatt megcsináltam a 35 órát, 36-ban vizsga. Szerencsém volt, utolsó előtti voltam aznap, meleg is volt, az oktatónak elege volt a napból. Csak egy fékpróbát kert és már indultunk is. A feladatom egy jobbra hátra parkolás és egy egyívű megfordulás volt. A parkolásnál egyszer korrigálnom kellett, azonkívül meg volt velem elégedve, és elsőre sikerült. A részletfizetés nálunk úgy történt. Hogy már beiratkozásnál is vittem magammal 30 ezret. Aztán vezetés elején bevittem 150-et. A maradék 20 meg forgalmi vizsga után volt. Ha esetleg valami kérdésed van akkor írj nyugodtan.
2018. jún. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!