Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Titeket hány vezetési óra...

Titeket hány vezetési óra után vittek be a tényleges forgalmi vizsgaútvonal gyakorlására?

Figyelt kérdés
Én most kezdtem nemrég a vezetést 6 órám ment le, egy kisvárosban eddig, de nem itt lesz a vizsga. Itt csak azért vezetgettünk, hogy végülis szokjam a forgalmat, de még ne is nagy forgalomban kezdjem el a tanulást. Ezért kérdezem, hogy én lennék nagyon béna, vagy ez még természetes. Mikortól számít cinkesnek a dolog, ha nem visz az oktató a vizsgaútvonalat gyakorolni a nagyobb városba?

2018. jún. 3. 09:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi olyan 20. órától kezdve kezdtük a "vizsgaüzemmódot".


Ezt úgy kell elképzelni, hogy teljesen úgy mentünk, mintha vizsgáznék és ha olyan hibát csináltam, akkor mondta, hogy ez bukás lenne.


6 óra még nem sok. Az alapokat, parkolásokat egy kisvárosban is meg tudod tanulni.

2018. jún. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mit vársz 6 óra gyakorlás után?

Akkor mentek be a nagy városba, amikor azt az oktatód jónak látja, kérdezd őt.

A vizsga útvonalakról meg téves elképzelésed van, nem léteznek úgy, ahogy te gondolod.

Rengeteg tanulni való van még a vizsgáig, nem a vizsga útvonalak begyakorlása miatt mentek be a városba.

A vizsga útvonal egyébként nem több, mint 3-4 közlekedési csomópont, amit érinteni kell a vizsgán, de az nincs előírva, hogy oda milyen utakon keresztül kell eljutni. Sőt az sem kizárt, hogy nem is arra mentek a vizsgán, amerre az "útvonal" szerint kellene, mert a vizsgabiztosnak esetleg másfelé lesz dolga.

Az se biztos, hogy 30óra vezetés elegendő lesz a vizsgához, az csak a kötelező minimum, sokan 50-60 óra gyakorlás után vizsgáznak.

2018. jún. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
3. (dupla) órán már vizsgaútvonalra mentünk. Első két órán csak békásmegyerről elvezettem a duna plázai tanpályáig és vissza.
2018. jún. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Beviz Elek ***** válasza:
80%
1. duplaóra második felében
2018. jún. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Első 2 órán csak kocsikáztunk,parkolgattunk utána elkezdtük az útvonalakat (a pályára viszont soha nem mentünk fel,mert felesleges...a vizsgán viszont már mentünk,mondjuk ősz végén itt a Horvát határ közelébe már szinte kihalt :D )
2018. jún. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ezek alapján akkor le vagyok maradva, hogy nem a vizsgahelyszínének városában vezetek a nagy forgalomban
2018. jún. 3. 12:37
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem már az elején belevitt a "sűrűjébe".. Azaz ki a közútra. (Megyeszékhely.)
2018. jún. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nalam az elso duplaora ugy indult, hogy varoson kivul egy kevesbe forgalmas uton majd a vegere mar bekeveredtunk a varosba. Masodik oratol csak a "surujeben". Hozzateszem, hogy tobb mint 10 eve nem is volt epp annyi auto az utakon, mint manapsag.
2018. jún. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
15. Duplaóra körül, de én béna voltam meg oktatót is váltottam közben.
2018. jún. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 30-35
2018. jún. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!