Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Volkswagen 1.2 TSI motorja...

A Volkswagen 1.2 TSI motorja megbízható darabnak számít?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy 2011-ig vezérlés problémásak voltak, én a 2014 körüliekben gondolkodom. Nem konkrét autó típusra vagyok kíváncsi, mert rengeteg autót szereltek ezzel a motorral.


1.2 TSI 105 lóerő


2018. jún. 7. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:
2011-ig abszolút kuka, de azért az az utániak sem a megbízhatóság csúcsát jelentik. Ha már mindenképpen TSI-zni szeretnél, akkor inkább 1.4.
2018. jún. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 dirtboy ***** válasza:

szerintem nem éri meg azzal venni. a tsi sokat zabál ha terhelve van,már pedig egy 1.2 tsi már 3személyel is elégé terhelve van.

a katalógus adatok nagyon szépek hogy bőven 6liter alatt de az kis fordulaton esetleg hatodikban 70nel gurulva össze jöhet de pl már 115nél sem hiszem hogy betudom vinni az 1.4 tfsim 7 liter alá.

130-140nél meg már 8-8,5litert ír átlagnak.


egy kis 1.2-est max akkor ha többnyire egyedül mész meg meg valami olyan kocsiba van ami elég könnyű.

én 7-es golfot vezettem 1.2-es motorral az nem volt nehéz kocsi,ha jól emlékszem 1150kg körül.

nekem az audi már azért elég nehéz 1370 kilójával,ebbe 1.4től kisebb nem való.

2018. jún. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

'12-es Fabia kombi 4 fővel, 130-al 7,5öt eszik pályán.

Télen, városi 3-4 km-en 10 liter.

Nyáron, országúton kreszt betarta 6 alatt.

2018. jún. 8. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!