Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1 mFt alatt melyik japán...

1 mFt alatt melyik japán benzines, automata váltós autó ajánlott, illetve vehető meg nyugodt szívvel?

Figyelt kérdés

Pl. Mazda 2 CVT, vagy Yaris szekvenciális, Colt szekvenciális, ilyesmik.


Egy 4.5 litert fogyasztó dízelt (HDI) érdemes lehet lecserélni? Több mint 200 ezer van már benne és minden gyári benne még. Abba se vagyok biztos, vezérlés volt-e már cserélve előző tulajnál. Nem akarok nagyobb szervíz költséget viselni feleslegesen, idővel vagy akár hamarosan.


Automata jó lenne, mert sokat megyek városban. Nincs kedvem meg idegzetem már kapcsolgatni, kuplungolni. Szekvenciális az más tészta.



2018. jún. 8. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:

a szekvenciális a legrosszabb választás...de te tudod.


nekem(és a családban mindenkinek) csak olajos váltós van immár huszonöt éve.

Az egyik menyem szekvenciális mercit vett, egy hét múlva eladta.

2018. jún. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet én vagyok maradi, de se yarisba se coltba nem láttam még szekis váltót. (sőt, utcai autóba szinte egyáltalán)
2018. jún. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Van az csak nem túl sűrűn.

Pl. Smart ForTwo-ban is van szekvenciális.


Na de visszatérve a kérdéshez, akkor milyet érdemes venni?

- Automata

- Japán

- Benzines


max. 1-1.2 mFt-ig

2018. jún. 8. 12:18
 4/5 A kérdező kommentje:

[link]


Colt, szekvenciális(nak van írva)

2018. jún. 8. 12:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Dízel autóba 200.000 kilométer nem kilométer + ha nem tudod jóval újabbra lecserélni, akkor tök fölösleges.
2018. jún. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!