Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mondanátok sportos (fiatalos),...

Mondanátok sportos (fiatalos), viszonylag nagy erővel rendelkező, megbízható autót?

Figyelt kérdés
Az ár:800.000, nagyon max 1.000.000ft

2018. jún. 8. 12:52
 1/10 anonim ***** válasza:

Mit jelent neked a sportos, viszonylag nagy erő?


Mert ennyiért elég szűk a merítési lehetőség.

Astra G Coupe/szívó OPC vagy Golf IV 1.8T (és társai) jutnak eszembe, ami még vállalható állapot és 140-150 lóerő

2018. jún. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

A nagy erő alatt nem a 200 lovasakat értem. Ne legyen vele nehéz előzni, mint pl egy régi swiftel.

Nézegettem, és eléggé megtetszett a Peugeot 407. Valakinek volt olyanja, megéri? Sok baj van vele?

2018. jún. 8. 13:33
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Hol van elő irva hogy előzni kötelező???
2018. jún. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Kis pénzből, taposni való (ezért korábban is taposott) autót nehéz venni. Francia és olasz felejtős. Japán, német vonalon kell gondolkozni, hogy ne menjen rá a gatyád.


Még mindig Astra, Golf szerintem

2018. jún. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem akarom nyomni ezerrel. Csak szeretem ha húz az autó.
2018. jún. 8. 14:08
 6/10 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem fogsz találni. Gondolj bele, egy normális swiftet is drágábban adnak.
2018. jún. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy Pininfarina-Peugeot 406 Coupem van és ennél jobb és megbízhatóbb autóval nem igen találkoztam. 136LEs, viszont miután a kasztni nincs 1400kg, így bőven elég neki, mert könnyű, így nagyon jól gyorsul. Ráadásul kétajtós coupe létére piszok nagy a hely benne, mind elől, mind hátul. Illetve van egy 370 literes csomagtere is amibe minden belefér. A kasztni olasz, a motor és elektronika francia, de hihetetlen mód össze van rakva ez az autó. 600 és 1 milla között már találsz jót (Én az enyémet 800e-ért vettem.). Ráadásul a mini-Ferrari formája miatt az idióta csóresz BMWsek sem állnak le veled kötekedni, meg arcoskodni, hanem előre engednek. A lényeg, mint minden használt autót, nagyon át kell nézni. Én is így szereztem egy majd hibátlan darabot, amin csak minimális dolgot kellett cserélni (+65e). De a legtöbb ebből a szériában általában jó állapotban van, mert mindig második, vagy harmadik autónak használták hétvégenként ott ahol volt. Az enyém most lesz 18 éves, de jobb állapotban van, mint a mostani 3-4 éves autók pont emiatt. Full extrás, nagyon jó légkondival, általában bőr üléssel. Én csak ajánlani tudom. Ismerek még egy-két 406 Coupe tulajt, köztük az egyik nő, és nekik is hasonló a véleményük. Aki szerez egy ilyet jó állapotban, az nem igen akarja elengedni, mert nagyon jó autó.
2018. jún. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Enis néztem, csak az a baj, hogy két ajtós.
2018. jún. 8. 21:32
 9/10 anonim ***** válasza:
Suzuki Ignis Sport? Mondjuk az is 3 ajtós. Toyota Yaris TS?
2018. jún. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hat nem eppen boyracer kinezetu autok,de ennyiert nagyon szep merciket lehet kapni.

W124,W202,W210,mindegyikben van nagyobb porgos motor.

2018. jún. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!