Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Leáll a Simson S50 (1976) ha...

Leáll a Simson S50 (1976) ha felmelegszik pár KM után! Pedig már majdnem mindennel próbálkoztam! Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Az egész úgy kezdődött hogy ált kb. 10 évig! Viszont annó még úgy tettem a garázsba hogy működött! viszont most 1 éve elővettem és elkezdtem rendbe rakni! Cseréltem benne: megszakítót, kondenzátort, gyújtótekercset, szimeringeket, hengert, dugót, a karburátor és a gyújtás is be lett állítva (szakemberrel), gyertya, gyertyapipa, gyertyakábel, motorolaj és a dzsuva is ki lett takarítva! De még mindig nem működik! Megyek vele van hogy az utca végéig, és mikor felmelegszik a henger csak köhög, elmegy az erő, aztán vagy leáll, vagy 1-esbe jövök vele hazáig! (Ilyenkor ha följebb váltok leáll!) Ötletem nincs mit tegyek, talán ha a gyújtáskapcsolót kikötöm vagy újra kábelezem? Ha valaki tudna segíteni azért hálás lennék!

2018. jún. 9. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:
A karburátor és a hanger között volt egy kis hőszigetelő tömités, amit nem raktál vissza. Ezért felmelegszik a karburátor és nem porlaszt rendesen. Tipikus gányolós hiba, azt hiszik az csak egy szükségtelen kóboralkatrész...
2018. jún. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha mégsem az lenne a hiba, akkor keresd meg az okát hogy miért kap túl sok üzemanyagot a levegőhöz képest! A kétüteműeknél a hibád erre utal. Megy, de ha húzod neki akkor befullad.
2018. jún. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!