Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen ezeket a nagyrobogókat...

Milyen ezeket a nagyrobogókat vezetni?

Figyelt kérdés
Motorozok már egy ideje ilyen-olyan nagymotorral, de sajnos még sohasem volt lehetőségem kipróbálni valami 500+ ccm fotelt. A kicsi kerekek, a sok plexi, az automata váltó, alacsony súlypont milyen élményt ad? Miért szeretik az emberek? Gondolom, nagyon kényelmes vele hosszú túrákon résztvenni, de nem vész el az igazi motorozós feeling?

2018. jún. 9. 23:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Egy időben minden vágyam volt egy Tmax, videókon láttam hogy úgy egy kerekeznek vele mint egy rendes váltós géppel, városba szántam volna araszolgatni, unalmamban ide oda eljárni vele, de amikor megláttam az árukat, szomorúan de letettem róla, bőven 1M ft felett van az áruk, ennyiből már váltós komoly gépet tudok venni, bár én direkt fiatalabbakat néztem mert korszerűbbek és a ráncfelvarrások sem elhanyagolhatóak.


Nekem 125-ös robogóm volt, széles kerekekkel, az is komoly volt kezdőként, éveket el szaladgáltam vele, nem untam meg, akkor egy 530-as gépben milyen erő lehet.

Egyébként tetszik a sportosságuk, városba kiváló, de egy tartós tempó sem megerőltető már ezeknek.


Ha megtehetném hogy nagy motor és autó mellé még beférjen a költségvetésbe egy Tmax, annak örülnék, de jelenleg nincs rá keret.

2018. jún. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!