Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó vársálás előtt állok 3...

Autó vársálás előtt állok 3 tipust néztem ki magamnak, Skoda octavia (2006) benzin, skoda fabia (2004) benzin, opel g astra (2001) benzin ezek tetszenek de ha van jobb ötlet nyogodtan írhatják?

Figyelt kérdés
2018. jún. 10. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Octavia benzin, az a legújabb és ha 1.6-tal veszed akkor megbízható is. Az egyetlen hátránya hogy a beltér szinte mindenhol kopogós műanyag és majdnem mindegyik eladó példány alapfelszereltségű, alig van olyan amiben legalább bőrkormány van. (Nekem fontos lenne, másnak lehet hogy nem, ez szubjektív dolog)

A következőnek a G Astrát mondanám, igaz nem olyan jó az összeszerelési minősége mint az Octaviának, de szinte mindenhol puha műanyagok vannak benne ahol ember hozzáérhet, és a hely is nagyobb hátul. 1.4-es motorral örök élet.

Megbízhatóságra mindkettő átlagos.

A Fabia meg tényleg az a tipikus A-ból B-be autó, ez sem rossz ha az embert nem érdekli a minőség, csak is 4 hengeres motorral szabad venni, az 1.2 HTP háromhengeres “csoda” gyárilag egy szemét.

2018. jún. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezek közül az Octavia a legjobb.


A Fabia szűkös kisautó.

A G astra meg sokkal kisebb és elavultabb technika, mint egy 2006-os Octi.

2018. jún. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Octavia, egyértelműen. A többiek leírták, hogy miért.
2018. jún. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !
2018. jún. 10. 18:11
 5/6 titkoskert ***** válasza:

En pl egy skoda fabia 1.2 htp kombit vettem egy millioert 1,5 eve. 1 millaert.

Klimaval, ablakemelovel, gumikkal.

90 e kmel.

Kotelezo szervizeles, fekcserek kb +150 e.

Kituno allapot, halk motor, olcso fentartas, de porog a kis Wolsvagen motor,mint allat. 😄

En soha nem adom el. Amig gurul 4 kereken. Sajat koltes ra meg +400 e, de az az en hobbim, es eves szinten 90 e km-t rakok a kocsiba...

2018. jún. 18. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 titkoskert ***** válasza:
Elfelejtettem irni, hogy a fabiam 2008 as.
2018. jún. 18. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!