Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » El akarták lopni az autónkat?

El akarták lopni az autónkat?

Figyelt kérdés

A sötétben arra ment oda édesanyukám, hogy a jelző lámpái villognak a kocsit meg körbe állják. Amint oda ment mindenki elfut.


Ha megpróbálták ellopni mit csináltak?


Felkéne valakit keresnem? Pl.: a szevízt, hogy mi van ha bemértéka kulcs frekvenciáját vagy valamit.


Utána beszált és elment vele anyukám.


Szerencséjük, hogy nem én voltam az autóval akkor most engem vinnének el a rendőrök...



2018. jún. 11. 23:13
 1/10 D. Brasco ***** válasza:
64%
Az autónak nincs "jelző lámpája"....igy jó lenne tudni mire gondolt a költő!Hogy mi villogott?
2018. jún. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Az idexei.


Rögtön kiraktam a kérdést ahogy meghallottam az esetet, most ért haza anyukám. Levideózta az emberkét, aki csinálta a West End parkolóban.


Azt mondta, hogy a vércukrát mérte és biztosan túl közel lépett az autóhoz azért villogott.


Baseball sapka volt rajta és próbálta kerülni a kamerát, de meg van az arca elvileg.

2018. jún. 11. 23:51
 3/10 A kérdező kommentje:

Az autón van riasztó, de csak akkor indul be ha valaki megrántja az autókat, a motorháztetőtvel birizgál vagy nem megfelelő kulcsal akar indítani vagy valami ilyesmi. Ettől nem szabadott volna semmit sem csinálnia.


Plusz ha beindul a riasztó hangosan szolt volna a duda.

2018. jún. 11. 23:53
 4/10 anonim ***** válasza:
36%

ezek mind feltételezések.

amúgy, ha te mész oda, akkor az van, hogy most a kórházból írnál, ha tudnád az ujjaid mozgatni...ezek nem viccelnek.

az, hogy megvan az arca, az szart sem ér, a hajadra kenheted. Min értétek tetten? semmin. Vércukrot mért, oszt jónapot.


amúgy szart sem ér a riasztós védelmetek. Mást, hatásos indításgátlót kell beépíteni, nem riasztót.

2018. jún. 12. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is te húztad volna a rövidebbet, mert a tolvaly a szabadságáért küzd, te meg csak a tulajdonodért. Előbbi nagyobb motiváció.


A risztó pedig önmagában tényleg lópikula, ismerettségi körből loptak már el risztós autót, nem segített semmit a sziréna.


A többféle és egymástól független elektronikus, mechanikus és rejtett lopásgátló, ami ér valamit valamint a Casco, a többi csak bohóckodás.

2018. jún. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
legtöbb riasztó először csak villant, és sak akkor dudál/szirénázik ha ezután nem hagyják békén.
2018. jún. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Gázspray + vascső. Feltudna húzni annyira és nem vagyok kicsi sem...
2018. jún. 12. 09:48
 8/10 anonim ***** válasza:
ilyen gyerekes gondolkodással nem lehetsz több 15 éves vagy ha igen az baj mert agyilag visszamaradott vagy :(
2018. jún. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%
Meg kell nézni a zárakat hogy épek-e és megfelelően működnek. Kulcscsal természetes, nem a központival. Évekig én sem használtam a kulcsot, aztán gondoltam hogy kipróbálom. Bal oldalon bele se ment a zárba a kulcs rendesen. Persze hogy nem nyílt ki. Szétszedtem a zárat és két lamella szét volt zúzva. Tehát megpróbálták feltörni. Kívülről ebből semmi nem látszott.
2018. jún. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 veterán vas ***** válasza:
33%

Kedves gázspray-vel és vascsővel "igazságot-tevő" fiúcska!

Máskor ne zabálj sokat vacsorára, mert ilyen hülyeségeket fogsz álmodni. :D

2018. jún. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!