Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nemrég el akartak vinni egy...

Nemrég el akartak vinni egy motort tőlem, mert eladásra szántam. Mikor megláttam az illetőt, volt egy rossz megérzésem. (bevert szem, bőr, beszéd, stb. ) Jól tettem, hogy nem adtam oda neki kipróbálni?

Figyelt kérdés
Az illető gyorsan körbeálta és beindította, azt mondta csak kipróbálja az utcán, de ilyen hirtelen jött. Mondom csak bent az udvaron. Nem nézett ki valami bizalomgerjesztően. Kint igaz állt egy nagy fuvaros autó, de bent ült egy társa. Namost, ha elmegy a motorral ,meglehetett volna, hogy soha többé nemlátom, mivel segédmotorról volt szó. A társa meg elhajtott volna.

2017. ápr. 13. 08:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Benne van a pakliban. Normális ember amúgy sem adja oda ki próbálni minden jöttmentnek a motorját vagy autóját. Véleményem szerint.
2017. ápr. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, a vételàr letétele utàn lehet próbàlni.
2017. ápr. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted.


Most van egy segédmotorod.Amúgy csak az emléke lenne.

2017. ápr. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

500 méterrel odébb bepakolták volna a teherbe.


Am lehet hogy fél órábal azelőtt sem jött össze neki az akció,ezért a bevert szem..XDDD

2017. ápr. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ott hagyja a vétel árat aztán felőlem addig próbálhatja ameddig kedve tartja.
2017. ápr. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%

Pontosan: úgy szokás, hogy leteszi a vételárat és utána mehet vele egy kört.

Ha egyedül jön kocsival, akkor elég ha felmutatja és beteszi az autójába, mert neki sem kell megbíznia bennem.

2017. ápr. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Na ezért nem foglalkozom már autó-motor adás vételel. Mert mindig ezek a bruszlik jönnek.
2017. ápr. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 veterán vas ***** válasza:
91%

Eladásnál az egyik -talán a legfontosabb- szabály:

soha semmit nem adunk el olyannak, aki nem ezen a nyáron barnult le. ;)

2017. ápr. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
jó a szimatod, de a hirdetésbe írd bele hogy kipróbálás csak a vételár leperkálása után
2017. ápr. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!