Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem megy a vezetés, mit...

Miért nem megy a vezetés, mit csinálhatnék másképp?

Figyelt kérdés

Az van hogy most járok kb a 46. óránál és az 50 lesz a forgalmi vizsga, de kezdem elveszteni a reményt, hogy ebből lesz valaha jogsi. Még mindig figyelmetlen vagyok, van hogy nem veszek észre egy táblát de ezen nem tudom a gyakorlat mit javíthat. Úgy érzem a szerencsén múlik már csak hogy mikor vezetek jól (pl. lelép-e egy gyalogos vagy nem). Amikor meg úgy érzem, hogy jól ment, kevés figyelmetlenséggel, akkor az oktatóm ( legyen Tamás) azt mondja, hogy ez így vizsgán bukás lesz. Amúgy Tamással nincs nagy bajom, se nem kedves se nem rosszindulatú, de már egyre türelmetlenebb ami nehezíti a megértést. Plusz mindig mondja, hogy ez így nem lesz elég vizsgára ami csak az önbizalmam veszi el. Már kedvem sincs órára menni. Még gondom van az Y fordulással és a parkolásokkal mert nem rég kezdtük el, és ő elfelejti ezt, és már követeli rajtam hogy jó legyen. Tudom a parkolásokat valóban be lehetne még gyakorolni de Tamásnak inkább a figyelmetlenségemmel van baja. Nem tudom mit tehetnék, min változtathatnék. Mindenki azt mondja hogy a gyakorlat majd segít... De így is extra 20 órát vettem, azt gondolva hogy így talán menni fog, de még így se. Nagyon bánt hogy mennyi energiát teszek bele, és nem megy. Már semmi se lelkesít, csak az hogy legyek már túl ezen, jöjjön már a vizsga és bukjak meg. Valószínűleg úgy is megbukok, de azután nem tudom mit csináljak, mivel nem hiszem hogy van értelme több órát venni. Valami jótanács?

19/L



2018. jún. 12. 16:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon figyelmetlen voltam órákon, legalábbis az oktatóm szerint. És nagyon nagyon sokan vannak így.

Ez azért van, mert próbálsz nagyon megfelelni, de mindig talál valami hibát, amiért rád szól, aztán mentek tovább, megpróbálsz ismét nagyon megfelelni, de akkor is fog találni valamit. A végére elfáradsz és csak mész, akkor meg már azért nem figyelsz. Lehet hogy nem érzed így, de szerintem így van.



Vezetés oktatáson nem lehet megtanulni vezetni.

Valahogy menj át a vizsgán, aztán egyedül fogsz megtanulni vezetni, amikor nem fog senki belepofázni.


Engem azzal bszott fel állandóan hogy még nem is értünk mondjuk a 30-as táblához, de már előre szól tök flegmán lenézően, hogy 30 as tábla van, mintha nem látnám...

Nagyon felidegesített...


A lényeg: menj át a vizsgán valahogy, utána tanulsz csak meg vezetni. :)

2018. jún. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Meg tényleg mindenért rám szólt, mikor még ott se voltam.

Zebránál álltak, ő már előre sokkal sokkal rám szólt hogy figyeljek mert állnak a zebránál.. Mintha nem látnám


De igazából utólag belegondolva nem bánom hogy mindenért rám szólt, mert megjegyeztem azért mindent. :)


18/f fél éves jogsim van

2018. jún. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
5-ödikre engedtek át... 2 hetes jogsival egyedül külföldön vezettem.biztos nagyon béna voltam... ez csak a lehuzásrol szol
2018. jún. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%
Jo tanács: mini szoknya, mély dekoltázs
2018. jún. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: velem is pont ugyan ez a helyzet, már a táblák előtt (amiket ugye én is látok) szól, hogy: na vajon itt mit kéne csinálni?
2018. jún. 12. 17:07
 6/19 A kérdező kommentje:
Második: ugyanez, csak ha rám folyamatosan rámszólnak már meg se jegyzem miért, de az megmaradt hogy már megint rosszul csináltam valamit és nem fog sikerülni
2018. jún. 12. 17:08
 7/19 A kérdező kommentje:
Utolsó: hahaha, vicces... szerintem még így se engednének át az oktató által elmondottak alapján... (btw milyen ruhába szokás menni? ki kell öltözni?)
2018. jún. 12. 17:09
 8/19 A kérdező kommentje:
Többen írtátok, hogy az oktató előre beleszól.. na hát ez van velem is. Mondja hogy ez bukás, mert nem tudtam hogy elsőbbségem volt (jobbkezes) én meg ugye tudtam, csak lassabban indulok, meg reagálok mint elvárná.. na most ilyenekért simán buktatnak, evvel meg nem tudok mit csinálni
2018. jún. 12. 17:12
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Első is második is én vagyok :D


Itt rontja el nagyon sok oktató, úgy néz ki akkor nem egyedi jelenség ;)

2018. jún. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
De ne aggódj, szrd le ezt, ha tudod akkor vizsgán is tudni fogod ahol nem pofázhat bele az oktató.
2018. jún. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!