Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1,4 T-jet vagy 2. 0 Mjet?

1,4 T-jet vagy 2. 0 Mjet?

Figyelt kérdés
Alapjába benzinest szerettem volna és jelenleg is egy hm hát 1.1-es benzines erőgépem van...havi legalább 800km pályán és egyéb nyomni lehet neki utakon belemegy az autóba , ehhez képest minimális havi 200km város ami még hozzá jön. Van egy turbós dízelünk is, egy élmény vele és lehetőség szerint inkább azzal közlekedek ha tudok,de férjem napi 170km ingába jár és nyilván jobban ragaszkodik a sajátjához mint az én erőgépemhez. Már a kiszemelt benzines is teljesen vállalható lesz,de mivel azért én is sokat megyek és egy olyan autóval ami megy is még többet mennék,így gondolkodóba estem,hogy benzin vagy dízel...Amit kinéztem autót alapból több a dízelese most meg aztán különösen pláne ami az értékhatárba belefér. Mit tanácsolnátok? (lancia deltáról lenne szó)
2018. jún. 13. 09:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Ejha. Nem a lényeggel kezdeném. 170 km-t naponta ingázni az eléggé gáz. Anyagilag értem azt hogy megéri pl. egy jó osztrák fizetésért, de az utazással eltöltött időt nem tudja megfizetni senki. No és mi a helyzet ha valamiért kiesik az autó? Na mindegy, ez a ti dolgotok. Természetesen ilyen felhasználói profil mellet a dízelt érdemes választani. A T-jet inkább városba való.
2018. jún. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Havi 1000 km-re biztos nem vennék használt dízelt. Nem hozza be ekkora távon a plusz szervizköltségeket.
2018. jún. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!