Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Autók, motorok

A kérdés

Nemsokára vizsgázom autóra és nagyon izgulós tipus vagyok tudnátok valami tanácsot adni, hogy tudnék nyugodtan átmenni a vizsgán és nem izgulni ösze viszza?

Keress kérdéseket hasonló témákban: vizsga, autó, teszt, izgulás, aggódás

jún. 13. 18:59  Privát üzenet  

A válaszok
Dobj be egy sznikerszt!

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jún. 13. 19:12 Privát üzenet

Rendet raksz a fejedben, és nem akka koncentrálsz, hogy "mi lesz ha..."

Forgalmi vizsgán semmi olyat nem kérnek, amit ne gyakoroltatok volna, a vizsgabiztos egy utas, az oktató utasitásait kell követni a vizsgán is.

Senkit nem buktatnak meg azért mert izgul (minden vizsgázó izgul), de nem mentség, ha az idegesség miatt ront el valamit a vizsgázó, jobb nem azon agyalni, hogy mit lehet elrontani, mindig csak az aktuális feladatot csináld meg.

Sok múlhat azon, mennyire gyakoroltátok be az utasításokat, némelyik már segítség is (elsö lehetőségnél, ott ahol a szabály engedi, második lámpánál, stb).

Ihatsz vizsga előtt egy kávét, vagy energiai italt, ha úgy gondolod, hogy az hasznos.

A megfelelő koncentrálás meg jó esetben leköti a figyelmedet annyira, hogy nem lesz energiád izgulni.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont jún. 13. 19:24 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Másodis kommentelőnek köszönöm a hasznos választ sokat segitették, köszönöm.

# 3/3Időpont jún. 13. 19:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek megéri az árát? Megvehetem nyugodtan?
Bocsi ha nem jo helyre irom. De ti nyugodtan lennetek ebben a helyzezben?
A likör ízű kávé tartalmaz alkoholt? Vagy nyugodtan vezethetek tőle?
Szavaló versenyre megyek nemsokára, ahol humoros, komikus vagy ironikus versekkel lehet indulni.17 éves fiú vagyok, szóval nyugodtan lehet hosszabb vers is. Milyen ötleteitek vannak?
Anyukámnak nemsokára lesz a születésnapja, cukordiétás (gyógyszer nem kell, de a diétát fontos tartania), milyen tortát süthetnék az alkalomra, amit ő is nyugodtan ehet?
Most fejeztem be a főzést, de nemsokára el kell mennem pár órára itthonról. A köretet és a húst nyugodtan kint hagyhatom az asztalon? Nincs kamra, vagy hűvösebb hely, ahova...

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Autók, motorok rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!