Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Most fejeztem be a főzést, de...

Most fejeztem be a főzést, de nemsokára el kell mennem pár órára itthonról. A köretet és a húst nyugodtan kint hagyhatom az asztalon? Nincs kamra, vagy hűvösebb hely, ahova rakhatnám. Ugye nem lesz baja 3 órán keresztül?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 16. 13:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem föleg hogy melegen nem is rakhatod be a hütöbe. Viszont jól nézd meg hogy lekapcsoltad-e a sütöt meg a gázt, és takard le, ne hogy légy rászálljon vagy beköpje.
2009. ápr. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz, csak fedd le.
2009. ápr. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy semmi baja nem lesz.:) Remélem, elhiszed Te is.
2009. ápr. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2009. ápr. 16. 14:29
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor hideg vízfürdőbe szoktam állítani az ételt és cserélem alatta a vizet, valamint közben kevergetem, hogy egyenletesen hűljön. Gyorsan ki fog így hűlni.
2009. ápr. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
KAPTÁL OLYAN VÁLASZT, HOGY "FEDD LE", DE NEM MINDEGY HOGY mivel, mert ha a saját fedőjét teszed rá és az edény még meleg, BIZTOSAN MEG FOG ROMLANI. Az ételnek levegőznie kell, ezért vagy konyharuhával, vagy fröccsenést gátlóval (én direkt erre használom) takard le. Nagyon jó tanács a hidegvízes hűtés.
2009. ápr. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
96%
Én mindíg a saját fedőjét teszem vissza a lábasra,még soha nem romlott meg a kaja,soha nem kaptunk emiatt betegséget.Ha a saját fedőt teszi vissza,tovább marad az étel meleg.
2009. ápr. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

15:29-es: tényleg nem is értem, mire jó a vaakumcsomagolás, esetleg a forrón fejreállítva légmentesített befőtt,

ha levegő nélkül megromlik az étel...:D:D

Gratulálok.

2009. ápr. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%
Nem én voltam a 15.29-es, de attól még, hogy ráteszed a fedőt a lábosra, nem keletkezik alatta légüres tér, úgyhogy azért ez nem azonos a vákumhatással.
2009. ápr. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!