Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Külföldi tulaj megtalálása...

Külföldi tulaj megtalálása lehetséges?

Figyelt kérdés
Üdv. Vásároltam egy külföldi autót. Adásvételit nem kaptam azzal az indokkal hogy aki segít a papírozásban majd az megírja belementem még nem csináltam ilyet hát rá is jöttem hogy az nem csak úgyvan. Meglehet csinálni de nem akarok szórakozni vele tudjuk miért. Kaptam hozzá egy vezetett szervízkönyvet és forgalmit az autóhoz. Ebben bennevan az alvázszám stb. Név születési hely és idő a szokásos. Ezek alapján hogyan tudnám megtalálni a külföldi tulajt esetleg megegyezni vele az autó tulajdon jogáról? Igazából a megtalálás lenne a lényeg a többit megoldanám. Valakinek van ötlete? Valakinek biztos a nevén van az autó alvázszám alapján sikerülhet esetleg plusz ottvan a többi adat a szűkítéshez. (Igen naivan belementem jól át is ba. Tak) köszönöm a segítségeteket

#átírás #tulaj #tulaj keresés
2018. jún. 14. 08:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Te nem vásároltál,csupán fizettėl a semmiėrt. Ha papír nincs lazán mondhatják elloptad (a papirok benne voltak) add vissza (pėnzed ugrik) fizesd ki megintstb stb... Am megtalálhatod, az illetėkes ország okmányirodájának segítsėgėvel (nem ingyen).
2018. jún. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tegnapi kérdésedhez is le lett írva, átb*sztak, vidd vissza a kocsit, kérd vissza a pénzt. Ha nem adja , jelentsd fel
2018. jún. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!