Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Dízel vagy benzin négyes golf...

Dízel vagy benzin négyes golf es nagyjából milyen árkategóriában?

Figyelt kérdés

Városi használatra lenne leginkabb, de minden hétvégén lenne egy viszonylag hosszabb út, nagyjából 500-600km

2000-2002 évjárat körül néztem, 600-700 ezer környéken lehet jókat kifogni?



2018. jún. 14. 20:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Talán némi szerencsével összejöhet.

Nekem másfél éve nem sikerült. Romokkal van tele a piac. Igaz, én viszonylag nagy igényekkel indultam neki.


Sérülés- és rozsdamentes karosszéria és hihető 350ezer alatti futást szerettem volna. Néztem a te kitűzött árad duplájáért, sőt lefoglalóztam egy 1,2 milliós, hihetően 200ezer alatt futott 101 lovas PD-t, de a nepper valószínűleg hülyének akart nézni. Az ár harmadát akarta a papírokra írni. Ha bármi kiderült volna a kocsiról, soha nem kapom vissza a pénzem. Itt untam meg. Előtte már vissza kellett vinnem egy autót, mert magánszemély vert át vele (másnap alig indult, óra bizonyíthatóan nála tekert volt, így nem volt nehéz visszakérni a pénzt). Itt untam meg a használt autó vásárlást. Akkor vettem autót, amikor ismerős adta el az autóját, majdnem 2 misiért. Ez is 2 felett lesz bőven, mire olyan lesz, amilyennek én akarom.

2018. jún. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!