Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kérték valakitől, valaha a...

Kérték valakitől, valaha a PÁV-ot?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap megbuktam PÁV2-n. Természetesen újra próbálkozom, de egyáltalán kérték már valakitől valahol ezt az igazolást? Úgy értem sok munkáltató nem írja bele hogy kellene neki a PÁV3 vagy PÁV2 pedig én úgy tudom kell a teherautó sofőröknek. Rendőrség szokta kérni igazoltatáskor? Mert egy ismerősömtől 15 év alatt sose kérték. Természetesen tisztában vagyok, hogy a PÁV3 is elég a teherautó sofőröknek, szóval ezt ne írjátok le. Köszönöm a válaszaitokat.

2018. jún. 16. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Pl a legutóbbi 3 munkáltatóm. Enélkül fel sem vettek volna.
2018. jún. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Dolgozz külföldi cégnek. Kint nincs ilyen.
2018. jún. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Munkába állásnál kérik, kell.
2018. jún. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Minden felvételikor kérték tőlem, meg a jogosítványba bejegyzik, igy igazoltatáskor is látják, higy van-e vagy nincs.. .
2018. jún. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, hogy a jogosítványba nem jegyzik be. HA a 102-es kódra gondolsz az az orvosi alkalmassági.
2018. jún. 21. 09:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Kaptam egy ajanlott levelet az okmanyirodabol (vagy nem tudom hogy micsoda), hogy a be van jegyezve a pav.... de.meg keresem a levelet, es leirom mit irnak.benne szoszerint...
2018. jún. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na, meglett a levél?? Mert jó lenne, ha nem kellene az A4-es papírt mindig magamnál hordozgatnom...
2018. okt. 10. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondták bent a központban,hogy elég a fénymásolatot vinni magammal, összehajtva a jogsiban vagy a pénztárcában az eredetit meg tegyem a szekrénybe ne sérüljön nagyon.
2018. okt. 11. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!