Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehetett az oka hogy...

LoLmAnUsH kérdése:

Mi lehetett az oka hogy megállt alattam a robogóm? (Részletes leírással)

Figyelt kérdés

Mindenek előtt szeretném hozzáírni a leíráshoz,hogy utóbbi keverékem miatt ami bele lett rakva füstöl mikor megy (tehát 2T).illetve mivel mókolták az autómata szivatót inditáskor igencsak füstöl egy pár mádodpercig (ezekre még visszatérek).


Mikor elindultam látszódott az olajos kék füst,de mindig mikor megyek valahova, vetek rá egy pillantást,hogy ne hogy bármi rendellenesség lehessen.Miközben mentem,éreztem hogy teljes gazon huztam a motornak,es igy is csak annyira ment mint ha félgázon húznám,ekkor lenéztem, és nem láttam a füstöt,a motor pedig szépen gyengyengült tovább,majd le állt (ekkor egyből a megszorulás jutott eszembe igy olyan hamar megálltam vele ahogy csak lehetett,szerencsémre semmi forgalom nem volt az utcában.


Haza vittem,és miután párat rárúgtam (gondolván "nem szorul,nem is csörög")

Be indult ,hol tobb,hol kevesebb idejig járva és úgy füstölt mint (ahogy irtam az elején) mikor beindul.

A motor pár száz fordulattal többet pörög gaz adásra,és nem hajtja meg a hátsó kereket.


Mi okozhatta ezt? Lehetett bármi köze ennek az autómatikus szivatónak? Esetleg gyűrűtörés lehetett?


Kicsit tanácstalan vagyok,minden értelmes választ tisztelettel hallgatok.



2018. jún. 17. 15:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kormos fekete a gyertyád? Nem az a baj, hogy túl sok olajat kap? Rossz minőségű olaj, esetleg nem kevered össze eléggé? Nekem is folyik az olaj a motoromból, a szerelőm ezeket tanácsolta.
2018. jún. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Dugulás is lehet.
2018. jún. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!