Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Amerikai vagy német musclecar?

Amerikai vagy német musclecar?

Figyelt kérdés

Néztem több autót is.

Egy BMW m4 ről lenne szó. 2018as.

BMW e46 M3, 100.000km alatti rendben tartott.

Ford Mustang shelby gt350, ez egy németországi autó, vagyis ott van márkakereskedésben.

Elméletileg nem volt meg forgalomba helyezve. Ez is 2018as.

Chevrolet chevelle ss 1970 kevés km el. Szintén Németországban találtam leírás szerint nagyon megkímélt megvigyázott darabot.

És új Dodge challenger srt.

Nem pont az új modellekről, de valakinek esetleg van valamilyen tapasztalata, gondolata az alábbi autókhoz?

Tudom van különbség bőven.

Az egy chevelle kizárólag azért tetszik, mert régi, az a forma nagyon megtetszett de igazából nem tudok rola semmit.

M4, Mustang e46, challenger teszteket láttam, olvastam.

Irtam különböző autós oldalaknak, hogy melyik kene megfelelőbb az alábbi célokra:

- élmény autózás(ebben nekem inkább az amerikaiak tetszenek, de szeretnék véleményeket kérni akiknek esetleg volt szerencséjük tobbet kipróbálni)

-mindennapi használhatóság(ami hülye szempontnak tűnhet mert a 10+ liter sokak szerint nem a mindennapokra valo, nyilván van benne valami de inkább az érdekelne ha városban esetleg heti 2-3-4 alkalommal el szeretnek menni a-bol B-be akkor mennyire használható)

-kényelem( helyhasználhatóság )

- megbízhatóság

- mire kell nagyon odafigyelni, vigyázni az olajcseréken kívül?

Úttartások, futómű

Igyekeztem normálisan kérdezni, hogy egyértelmű legyen, normális válaszokat szeretnék kérni ha valami mégsem egyértelmű aklor szóljatok megpróbálom át fogalmazni.

Hozzáértők, tesztelők, tulajdonosok válasza nagy segítség lenne főleg bő kifejtésben.

Köszönöm szépen a segítséget!



2018. jún. 17. 16:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A Mustangra szavazok. Ha olyanfajta élményautózásra vágysz, mint a lassú cirkálás, az igazi V8 hang, néha az egyenesben való gyorsulás, gumifüstölés, akkor ez a nyerő. Bár az új Mustang kanyarodni is tud, de mégse a versenypályák az ő terepe. Motorja nincs túlbonyolítva, külseje nagyon el van találva, elölról-hátulról, oldalról is megnyerő.
2018. júl. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!