Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hangosbeszélőt szeretnék a...

Hangosbeszélőt szeretnék a kocsiba. Megbüntethet érte a rendőr?

Figyelt kérdés

Abban biztos vagyok hogy önmagában a hangosbeszélő nem illegális. Hiszen ezek a színesfém és tollfelvásárlók is használják.

Viszont az interneten nézelődve csak olyanokat találok amik fel vannak szerelve "sziréna" hangokkal. Ezt nem tudom mennyire vennék zokon a rend őrei. Nem mintha használnám őket, de egy esetleges rutinellenőrzésnél ha meglátják hogy egy olyan kütyü van nálam amivel akár hatósági személy benyomását is kelthetném (attól függetlenül hogy csináltam-e ilyet), nem tudom mit reagálnának.

Mit gondoltok?


2018. jún. 21. 22:56
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Az egyik hangosbeszélőt szeretne, a másik kék villogót, a harmadik direktbe kötné a ventilátort. Mi van itt?
2018. jún. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dinnnyyéééét!!!
2018. jún. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Na igen. Ha nem indulatból kell írni vagy sztereotípiákat ismételgetni, hanem tényleges tudás kéne akkor haszontalan ez az oldal.
2018. jún. 22. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!