Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek mennyire megbízhat...

Szerintetek mennyire megbízható egy BMW E92 325i?

Figyelt kérdés

Szeretnék vásárolni egy 2008-as BMW E92 325i coupet-t,de előtte szeretném kikérni a véleményeteket,hogy szerintetek,mennyire megbizható ez a sport coupe?


Mindenféleképpen csak a benzinmotor jöhet szóba nálam.



2018. jún. 22. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha karbantartották, akkor megbízható. 10 éves így biztos lesz 1-2 hibája.
2018. jún. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a bmw-k nél ilyenkor tíz éves korban jönnek a gondog,ez tapasztalat nekem is volt egy e60-as bmw-m az is tíz évesen kezdett szarakodni meg ismerősömnek az x5-öse is,szerintem,ha ezt a tipust akarod várj még vele mondjuk öt évet akkor olcsóbban megkapod,illetve már nem tudsz belefutni olyanba amin az elöregedésből adódóan nagy szervizt kellene csinálni azonnal.
2018. jún. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az e60-ról tudom,hogy nem sikeredett valami jóra,mert vannak ismerőseim,akik többet költöttek szervizre, mint amennyit most ér használtan a kocsi.Azt is mondták, ha 3-as coupet szeretnék, akkor minél nagyobb motorral a 330i-t ajánlották de nekem az már kicsit sok személyem szerint és hát én nem versenyzésre veszem,ezért bőven elég lenne a 325 coupe is az is 218 LE.Az ár nálam reális,ugyanis a keretet amit rá szánok az 5 millió forint.Ami meg 5 millióhoz közel van az többnyire lehet megkimélt is kevés kilométerrel,de ez is személy függő,hogy ki tulajdonában van a kocsi.
2018. jún. 22. 16:38
 4/5 A kérdező kommentje:
Mellesleg még annyit hozzá szeretnék tenni,hogy ugye én Ausztriában tartózkodom jelenleg mert itt van a munkahelyem és németből szeretnék egy olyan autót, onnan azért olcsóbban is be lehet szerezni, beleértve a szállitás és a többi papirmunkát is.
2018. jún. 22. 16:42
 5/5 anonim ***** válasza:
nem tudom szerintem pont tíz éves bmw-t ne vegyél,mert az kritikus pont...
2018. jún. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!