Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW 530D 2004-est szeretnék...

Christian IstvanN kérdése:

BMW 530D 2004-est szeretnék újra festeni, feketéről tűz pirosra, van olyan jó minőségű az újra fényezés mint a gyári?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy nem éppen olyan jó az újra festés mint a gyári, ez igaz?
2018. jún. 22. 23:58
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

Piros színt szeretnék adni az autónak, de tartok attól, hogy lepereg, lekopik, minimális ütődés esetén lepattan.. Nem egy embertől hallottam, hogy a "gyári festéstől nincs jobb"

Nos szeretném tudni, hogy ha újra szeretném festetni az autóm, akkor valóban megérné-e és van olyan jó mint a gyári vagy sem..

Köszönöm előre is a válaszokat!

2018. jún. 23. 00:02
 2/23 anonim ***** válasza:
a gyárban szinte laboratóriumi körülmények közt frissen csupaszon kezelt fémet festenek robotok. Szerinted igaz, amit hallottál?
2018. jún. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom, hogy igaz. De mennyivel rosszabb mint a gyári? Meddig bírhatja?
2018. jún. 23. 00:16
 4/23 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem fewd le mindenképpen, a piros az rájuk, meg fess rá árany csíkot is, meg vegyél annyi aranyat amennyit csak tudsz a bal kezére meg ájfónt is
2018. jún. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Gúnyolodás képpen írod? Csak mert kezdő vagyok ebben a körben, de ha nincs értelmes segítő válaszod akkor ne raboljuk egymás idejét!
2018. jún. 23. 00:29
 6/23 crudy ***** válasza:
56%

Szerintem a nyelv gyakorlasa miatt irta de nem jott ossze mert egy budos szot nem fogtam fel, mindegy.


Igen a gyari festes minden esetben jobb, vannak kulonbsegek gyartok kozott de hatarozottan jobb. Ezeke a kulonbsegek megvannak a fenyezoknel is. Azert mondjak sokan h vacak minoseg mert egy festes nagyon draga ezert sokan a legolcsobbat valasztjak. Megkeresik azt aki elvallalja fel millio alatt aztan lepodotten panaszkodnak h szar lett. Jo festohoz kell menni aki jol dolgozik, jo anyagokkal es van referenciaja. Ha ilyen fujja az autot akkor nem lesz rossz a festes. Tartos lesz es nagyon szep, annyi az elteres h vastagabb lesz a reteg mint a gyari.

2018. jún. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Nem is értem miért kell belekötni a helyesírásomba hajnalok hajnalán..

Persze, mindenféleképpen minőségi festést szeretnék, igazából az ára nem számait, "amilyen a munka, olyan a fizetés" de fordítva is!

Tehát akkor vastagabb lesz a réteg kicsivel az átlagnál? De ez azért nem olyannyira szembetűnő ugye?

2018. jún. 23. 00:51
 8/23 anonim ***** válasza:
66%
Köztes megoldás: fóliáztasd le autófóliával pirosra. Olcsóbb, mint az átfényezés (homokfújás, gittelés, alapozás, fényezés, lakkozás, stb), védi a gyári fényezést, és arra a verdára cirka 200-250-ből megvan. Ha meg később mégse tetszik, akkor leszedeted, és újra fekete a verda. De az új színt a forgalmiba is be kell íratni. Ugyanolyan technikával csinálják, mint a pesti taxikon a sárgítást.
2018. jún. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Valahogyan nem sikerül elképzelnem ezt a "fóliázást" de mindjárt utána nézek, mivel láttam már, hogy nem egy helyen szó esett róla.
2018. jún. 23. 00:57
 10/23 crudy ***** válasza:

Nem a te helyesirasodra utaltam hanem az elottem valaszolo googleforditos szovegere.


Na a foliaval az a baj az nem olyan tartos. Vannak nyilvan jo foliak, jo szakemberek de az ara ugyan ott lesz mint a festes viszont forgalmiban valtoztatni kell, aztan amikor leszeded a foliat megint. Ha esetleg elkapsz egy kovet vagy megkarcolod az autot a folia megserul es ott elkezd lejonni magatol. Bemegy ala a levego es ronda lesz. Egyebkent igen, annyi lesz csak a fenyezessel a baj h vastagabb lesz a festes ami igazabol nem is baj. Ha majd el akarod adni es vastagsagmerovek megnezik akkor kiderul h fenyezve volt de elmondod elore h atfujtad pirosra oszt kesz.

2018. jún. 23. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!