Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Utólag vissza lehet nézni,...

Utólag vissza lehet nézni, hogy egy motorkerékpár milyen sebességgel közlekedett az elmúlt egy hétben?

Figyelt kérdés
Férjemnek van egy 2007es honda cb600f tipúsu motorja, és ki szeretném deriteni, hogy milyen sebességgel szokott menni. Úgy hallottam, hogyha rácsatlakoztatnak egy laptopot a motorra, akkor az megmutat minden infót. Tagadja, hogy szágúldozni szokott, de biztos vagyok benne, hogy hazudik.

2018. jún. 23. 20:58
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Azt utólag doha nem deríted ki, az kéne még szép megoldás lenne a sünöknek!😮🙃


Üdv egy motoros!

Ui: A kis huncut biztos, hogy keni neki!😊🙃

2018. jún. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs benne utólag hozzáadott gps-es követő, akkor nem tárolódnak ilyen adatok.
2018. jún. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
sok mindent tárol az biztos de mi lesz ha kiderül elvered a seggét vagy eltiltod a motorozástól, amikor megismerted motorozott vagy volt róla szó hagy elkezdi mert ha igen akkor ne hisztiz
2018. jún. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen információt nem fogsz megtudni. Az ECU sokszor nem is tudja a sebességadatot, de ha tudja is, akkor sem tárolja. A memóriája véges és sokkal fontosabb, hogy abban a kis kapacitásban a meglévő hibakódokat tárolja, mert hibadiagnosztikánál abból lehet dolgozni. Hibakódokat tehát ki lehet belőle olvasni, mást nem. Ilyesmit csak GPS-alapú nyomkövetéssel lehet megtudni, az erre szolgáló szoftverek ezt is biztosítják. Illetve ha használ navigációt, akkor annak a szoftveréből bizonyos esetben lekérhetők ilyen adatok: ha épp be volt kapcsolva és fogott jelet, akkor regisztrálta a sebességértékeket, de ha azóta törölte az előzményeket, akkor nem fogsz semmit megtudni. Lehet, hogy akkor sem, ha nem törölte: van, hogy csak átlagsebességet lehet belőle elővadászni.
2018. jún. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Akkor is motorozott amikor megismertem, de legalább nem aggódtam ennyire, mert csak egy MZ-je volt. A motor teljesitményéről is hazudott, mert aztmondta, hogy max 130km/h a végsebessége, de utánaolvastam, és rájöttem, hogy megy az 220al is. Ezekután higgyem el, hogy csak 80al jár vele?
2018. jún. 23. 21:10
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen abból van a baj, ha gyorsan megy.


Nem gondolhatod komolyan, hogy 80 -al megy.

2018. jún. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Szóval, ha nagyon érdekel, akkor valahogy csempéssz egy gps nyomkövetőt (akár egy mobiltelefont) a férjedre, vagy a motorjára.


Persze ha megtalálja, akkor rámehet a házasságod (legalábbis én biztos nem tűrném, hogy kémkedjen utánam az asszony). Szerintem nem éri meg.

2018. jún. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát vissza tartani úgy se fogod tudni ez tapasztalat, de viszont mehetdz vele akkor az téged is megnyugtat és hátha még meg is szereted!

1 es voltam

2018. jún. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Androidos samsung telefonja van, és van benne gps. Esetleg abból nyerhetnék valami infót?
2018. jún. 23. 21:18
 10/25 anonim ***** válasza:
Nem lehet, szerencsére, mondjuk én autós vagyok, de engem is megpiszkálnának, megütögetnének, megkövezgetnének ha rá lehetne tenni azt a bizonyos laptopot. Nincs benne tachográf addig én is azt mondom, hogy 60-al cammogok. :)
2018. jún. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!