Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Utólag vissza lehet nézni,...

Utólag vissza lehet nézni, hogy egy motorkerékpár milyen sebességgel közlekedett az elmúlt egy hétben?

Figyelt kérdés
Férjemnek van egy 2007es honda cb600f tipúsu motorja, és ki szeretném deriteni, hogy milyen sebességgel szokott menni. Úgy hallottam, hogyha rácsatlakoztatnak egy laptopot a motorra, akkor az megmutat minden infót. Tagadja, hogy szágúldozni szokott, de biztos vagyok benne, hogy hazudik.

2018. jún. 23. 20:58
1 2 3
 11/25 veterán vas ***** válasza:
100%

A helyedben erősen szégyenkeznék már csak a gondolat miatt is. :(

Elvégre életed párjáróll van szó, nem egy taknyos kölyökről.

Te vajon szólnál, ha rád akasztanának egy nyomkövető, hogy mikor melyik butikba szájtátizol, vagy egy rejtett mikrofont, hogy miről pletyuzol a barátnőddel?

Gondolom sértve éreznéd magad!

2018. jún. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
97%
Az ilyen kérdések után egyre inkább biztos vagyok abban, hogy manapság tilos megházasodni. Nem elég a munkahelyi stressz még otthon is egy debil vár......
2018. jún. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
épp azért aggódom, mert életem párjáról van szó. Azis bőven elég, hogy be akarta mesélni a 130as végsebességet. Mikor meg kérdőre vontam, hogy miért hazudik, akkor azt mondta, hogy az csak a gyári katalógus szerint 220, a reklám miatt, de valójában a forgalomban levő motorok le vannak folytva 130ra. Csak hebegett-habogott, egyértelmüen látszott, hogy hazudik.
2018. jún. 23. 21:29
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted ezzel el fogsz érni bármit?


Legfeljebb tönkreteszed a kapcsolatod, vagy addig idegesíted amíg tényleg történik valami.

2018. jún. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a mindenkori motoros mondás tartja, ugyan oda esel be a simsonnal is mint az 1000-es sportmotorral ha hülye vagy. Viszont az MZ vel szemben ezen van fék, abs, és jóval több tapadás.
2018. jún. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
52%
Ja meg 201 le
2018. jún. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
45%
Egyébként tényleg létezik folytás néhány motortopushoz de a teljesítmény kw/le be mutatkozik meg ember legyen a talpán aki vissza folytja 220 ról 130 km/h ra!
2018. jún. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

A sebességadatok nem elegendőek. Abból nem derül ki hogy veszélyesen közlekedik-e vagy sem. Szóval halott az ötlet. (Hogy értsd: már 20 km/h-s sebesség is lehet balesetveszélyes mondjuk városban ha egy olyan kereszteződésbe megy be ennyivel ahol neki elsőbbséget kellene adnia. Meg lehet 200 km/h-val is biztonságosan menni ha full üres egy hosszan belátható része az autópályának. De még akár autópálya sem kell hozzá, itt felénk a Dunántúlon is vannak olyan utak ahol 1-1,5 kilométert is be lehet látni végig úgy, hogy közben egy kereszteződés sincs. Alföldi részek meg tele vannak ilyenekkel.)

De ha a sebességhez helyadat is társul, még akkor sem lehet semmi hasznosat megállapítani belőle. Az előbb leírt kereszteződéses példám jó ide is.

Egy megoldás lehet talán, ha egy kis kamerával is el lenne látva a motor, úgy már sokkal pontosabb képet lehetne arról alkotni, hogy mennyire is vezet veszélyesen. Hiszen az abszolút gyorshajtásnál sokkal nagyobb hibákat (akár szándékosan akár nem) is el lehet követni vezetés közben.

2018. jún. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy te ezt jó ötletnek tartod, de nem az. Azt mondtad, ő az igazi számodra. Kockáztatnád a kapcsolatot egy kémkedés miatt? Csak mert én egy ilyen után biztos, hogy véget vetnék neki, ha kiderülne.
2018. jún. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

hát figyelj nem csodálom ha a motorozásba menekül egy ilyen házasságból :))

annyit elárulok, higy azért senki nem vesz sportmotort hogy 90-el menjen.

szerintem ezzel meg is oldottam a rejtéjt. amit te most rendezel az a 14 éves tini szellemi színvonala.

2018. jún. 24. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!