Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a buktatója a hetek...

Grmindenyssa kérdése:

Mi lehet a buktatója a hetek vagy hónapok óta a szalonban álló, nulla méteres bemutató autó megvásárlásának?

Figyelt kérdés
Van-e valami olyan ok, ami miatt nem szabad, vagy nem érdemes megvenni egy ilyen autót?
2010. jún. 17. 10:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendesen van rá garancia akkor megéri,csak azért olcsóbb,mert már nem lehet eladni új autóként,és tudjuk hogy ha már csak kigurulsz a szalonból,tehát nem tök új,akkor mennyivel kevesebbet ér!
2010. jún. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az en nagybattyam 300km-el vette az opel astrajat. Semmi hianyossaga nem vol. Csak nyerhetsz rajta az aran. A hatrany az, hogy nem valogathatsz, hogy milyen legyen a felszereles.
2010. jún. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Eurotax katalógus szerint kevesebbet fog érni, ha korábban gyártották.
2010. jún. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. jún. 19. 07:06
 5/10 anonim válasza:
100%
Hm, érdekes kommentek... ismerősöm az egyik szalon vezető, na onnan nem vennék autót, 3 új Grand Vitarát tört össze, majd adta el mint sérülésmentes teszt autót...
2010. jún. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ennyi idő alatt még semmi, viszont ismerősöm nem mondom milyen márkájú autója 2008-as volt, viszont 2009 végén vette, és amikor ment idén év elején olajcserére közölték vele, hogy megcsinálják, viszont a garancia már lejárt rá! Mert ugye 2008as autó, és a garancia 2008-ban kezdődött el, vagyis 2009-ben kellet volna vele menni kötelező 1év/15ezer KM-es olajcserére, viszont mivel nem ment ezért a gari elment a 'csába! Úgyhogy perre vitte a dolgot a szalonnal, végül nem is tudom mi lett a vége!
2010. jún. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

jártam anno suzuki nyílt napon

ott a bemutatóautót lehetett kipróbálni, menni vele 1-2 km-t próbaútra

annak az autónak a km órája nem mért

kérdeztem az ipsét:

- Elromlott az óra?

mire ő:

- Dehogy, csak ki van kötve az érintkező, mert ez bemutató autó.


aznap elég sokszáz ember vezette azt az autót....


szóval pár ezer km benne lehet mire eladják.



egy másik sztori...


haver újságíró, szokott kapni autókat próbára tesztíráshoz...


na azok az autók kapnak ám mindent ami a csövön kifér, után ameg sejtem, hogy kinullázzák az órát és megy eladó bemutatóautónak

2010. jún. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon megéri, hiszen ha én tesztautót vezetek jobban vigyázok rá, mint a sajátomra.Hátránya csak az, hogy nem tudsz válogatni, de viszont lehet, hogy valaki bennfelejtett egy 100-ast, és azt megtarthatod XD
2010. jún. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"szerintem nagyon megéri, hiszen ha én tesztautót vezetek jobban vigyázok rá, mint a sajátomra"

Lehet, hogy te igen, viszont az emberek 90%-a folyton nyomja neki, és szarik a bejáratásra!

2010. jún. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Végülis megvettem, az átvétel napjától ketyeg a garancia (ezt írásba adták), nem érzem, hogy baj lenne vele. Mindenkinek köszönöm a válaszokat.
2010. jún. 26. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!