Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Babetta vagy simson?

Babetta vagy simson?

Figyelt kérdés
Melyiket érdemesebb megvenni első motornak? Melyikkel van kevesebb "gond" ?
2018. jún. 25. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Közös bennük, hogy mind a kettő AM kategóriás jogosítvánnyal vezethető, azon túl menően teljesen eltér egymástól a két motor... sőt a Babetta inkább nevezhető biciklinek
2018. jún. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem azzal sem vagy tisztában, mennyiérthogy lehet megvenni mostanság egy Simsont, vagy egynem Babettát.

30-40 éves motorról meg olyat kérdezni, hogy melyikkel van kevesebb gond... ezek már veteránok, az is csoda, hogy még működnek

2018. jún. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Simson. Nem is az a kérdés hogy melyikkel van kevesebb "gond", hanem az hogy melyik hasonlít egy igazi motorra? Hát nem a Babetta. Azon egy dolog jó (Simsonhoz képest), a gyújtás. Más nem igazán. Nem bántom ennél jobban, mert teenáágerként elég sokat nyűttem a Babszit is, de az igazi királyság a Schwalbe volt, persze még a jogsi előtt...
2018. jún. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#2. Tudom hogy lehet venni,es hogy mennyiért... Ezért is jott a kérdés,mert egy simson jóval drágább a babszinal.... Es nem akarok 80 ezret a kukába dobni
2018. jún. 25. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!