Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 3.3 tdi menyire jó motor?

Kérdező211 kérdése:

3.3 tdi menyire jó motor?

Figyelt kérdés
200 ezer km után mit kell benne cserélni?mennyire megbízható?alkatrészek mennyire drágák hozzá?

2018. jún. 25. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Összesen 3 évig gyártották, se előtte se utána. Szerinted mennyire lehetett bevált konstrukció? :D
2018. jún. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem jó konstrukció, egy bukás volt, szerintem kerüld
2018. jún. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Miért mi a baj vele?
2018. jún. 25. 22:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem egyik cégnél ahol dolgoztam még annak idején,adtak nekem használatra egy audi a8-ast ezzel a 3,3 v8 tdi motorral használatra,hát a kocsi 15ezer kilométer után koppant egy óriásit és nem ment tovább,nem is láttam többet...
2018. jún. 26. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Írtam már a másik kérdésnél is, ez egy nem megtervezett motor, csak hozzábassztak az amúgy sem túl jó 2.5 V6 TDI-hez két hengert. Ebből kifolyólag már hibás az egész konstrukció, akárhogy is nézzük. Nem 8 hengerre volt megtervezve a főtengely, a vezérlés sem erre volt kitalálva gondolom, és hasonló finomságok. Meg aztán nagyon rövid ideig, kizárólag az A8-ba tették, szóval majdnem kizárt, hogy bontóból ehhez találj valamit, új alkatrészek is nagyon ritkák emiatt. Felejtős, 224 lovat tud, mint a nem sokkal utána megjelenő 3.0 TDI, ami 100x jobb konstrukció.
2018. jún. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm
2018. jún. 28. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!