Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen borások? Hol...

Volkswagen borások? Hol tudnám beszerezni? Ez menyire gáz ha lukas?

Figyelt kérdés

Nos egy olyan problémám lenne hogy nem rég vettem egy borát de egy felxibilis cső vagy minek hívják lukas. [link]

Voltam több alkatrészes boltban is egy helyen tudták mi ez de full csere alkatrészük volt 50 pár ezer jó magyar forintért. Na most a további münyag cső rendben csak ez a kis levehető darab lukas. Wtf.... Nehogymár cserélni kelljen az egészet.


2018. jún. 27. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, ha már berhelni akarsz: leméred a gégecső belső átmérőjét, veszel ugyanakkora flexibilis alu gégecsövet, és beilleszted a régi helyére. Költsége kb. 2-3000 Ft.
2018. jún. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Beviz Elek ***** válasza:

Nem tudom mennyire gáz ha lyukas mert a Bora motorterét nem ismerem. Ha jól sejtem ez egy levegőcső, ha a szűrő előtt van az nem gáz, ha mögötte akkor eléggé.


Ragasztószalaggal simán tekerd körbe párszor, az jó lesz pár napig míg egy bontóban találsz egy ilyen műanyagot maximum 1000ft-ért.

2018. jún. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szűrő elött van igy baja nem leszpersze csak zavaró számonra de azért 50 pár ropit egy darab csőmiatt nem fizetnék. Ment a zöld kéz.
2018. jún. 27. 16:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Millió+ egy helyen bontanak feketén Golf IV-t, Bora-t. Facebookon belépsz két három ilyen csoportba és két percen belül lesz 2-3 ezer Ft-ért.
2018. jún. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bontott biztos fillérekbe kerül. TLX-nél esetleg érdemes még megkérdezni. VW-hez nem szokott ilyen drága lenni az alkatrész.
2018. jún. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!