Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen nagyobb belterű városi...

Milyen nagyobb belterű városi autókat ajánlatok?

Figyelt kérdés

Nagyobb darab vagyok és egy nagyobb belterű autót szeretnék venni, ami alacsony fogyasztású, de mégis úgy 4 millió körül mozog az ára.


Mit ajánlatok?


2018. jún. 27. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Bele kell ülni párba.

Azért egy Corsa/Polo/Fiesta méretű autó a többségnek csak azért kényelmetlen, mert az egoja nagyobb. (Nyilván mögé nem biztos, hogy befér egy felnőtt).

El kellene dönteni mekkora autót akar kb, milyen kategória, milyen felszereltség kell stb stb.

2018. jún. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fiestában én elférek elöl kényelmesen (193cm, 110kg), de hátul már csak csomagok férnek el, ember nem.
2018. jún. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
VW Golf, Fiat Bravo, Toyota Auris és társaik. Ezek nem kifejezetten városi kisautók, de azért nem is olyan óriásiak, viszont a belül elég tágasak, és használható csomagterük is van.
2018. jún. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekünk Dacia Dokkerünk van, ami hatalmas beltérrel rendelkezik. Ha az első ülések hátra vannak tolva teljesen, akkor is kényelmesen elfér a mögötted lévő. Az ára 4 millió körül van, attól függ milyen felszereltséggel kéred. Fogyasztása 7 liter körül van. Remélem tudtam segíteni :)
2018. jún. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Suzuki SX4 S-Cross. Mindent tud, amit a Dacia-k, de két kategóriával minőségibb anyagokból van.
2018. jún. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!