Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak megérné egy...

Első autónak megérné egy Mazda 6-os?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyenre gondoltam. Saját pénzből lenne. Maximum 800k amit járműre tudok költeni. Nagyon tetszenek a mazdák. Főleg a kombis változatok.



2018. jún. 27. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Rozsdásodnak,a dízel nem túl megbízható.
2018. jún. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
31%

Nekem mazdám van, igaz, nem fekete és nem is kombi. Nekem a kombik nem tetszenek (bármilyen autóról is legyen szó), a fekete színű kocsikkal pedig nagyon sok gond van, minden kosz meglátszik rajtuk. De ezek csak ízlések.

Én szeretem a mazdákat, 600-800ezerért első kocsinak szerintem ideálisak. Persze azért nézd meg élőben is az autót, nehogy csak átverjenek a képekkel, és egy műszaki hibás, karcos valamit sózzanak rád.

2018. jún. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Persze, mindenképpen megnézem személyesen.
2018. jún. 27. 20:34
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

Nem vennék ilyen öreg Mazdát. Már az 1 évesen jelentős a felületi rozsda... tapasztalat új 6-os, 1 évesen már barna volt alul minden pedig vételkor kapott extra védelmet nem kevés pénzért.

Ez 10000% hogy szét van rohadva alul, plusz a dízel nem is megbízható.

2018. jún. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ennyiért szinte kötelező hogy legyen rajta rozsda, bár ez a mazda velejárója. Illetve a dízel motor.... Ebből inkább benzinest, ha dízel kell ott a passat, octavia, superb sokkal megbízhatóbb és tartósabb konstrukció.
2018. jún. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1-1,2 milla alatt felejtsd el a Mazda 6-ot, csak rozsdaboglyát kapsz az alatt. 800 ezerből ha mindenképpen Mazda, akkor 323f, ennyi pénzért elég szépeket lehet találni már.
2018. jún. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszok! Sajnos igen, tudom hamar rozsdásodik. De ha ennyien írjátok akkor nézegetek más kategóriában.
2018. jún. 28. 07:38
 8/8 anonim válasza:
Mi épp most vettünk Mazda 6-ot. 2003asat. Ha kérdésed van írj és szívesen elmondom mire figyelj vásárlásnál.
2018. júl. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!