Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv! Szerintetek 1.7 milliót...

Sohajda Zsolt kérdése:

Üdv! Szerintetek 1.7 milliót megér e egy 2006-os, azaz 12 éves Golf V.1.6 benzines? Vagy esetleg értelmes alternatíva helyette? Benzinesbe mindenképpen, napi 40 km országúti használatra.

Figyelt kérdés
2018. jún. 28. 14:48
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

Ez a konkrét autó max 1,5misi.

pl:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Az utolsót egy VW csoportban is hirdeti a tulaj.

2018. jún. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Köszi a linkeket! Ebből az utolsó, ami tényleg érdekes lehet számomra! Sajnos látható itt is, h ezek még öregebbi 2004-es autók vagy már bőven 200 ezer felett futottak és 1.5 millió az áruk. Akkor ehhez képest az a 2006-os 100 ezer km-es vezetett szervízkönyves sajnos nem csoda hogy annyi amennyi. :/ Nagyon jól tartják az árukat és akkor ezek szerint nem is igazán indokolt h miért.
2018. jún. 28. 18:44
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

Én is kicsit sokallom az árát. Oké, hogy VW és a márkát meg kell fizetni.

De ennél nagyságrendekkel jobban felszerelt, kívül-belül makulátlan, első tulajos, 7 éves Astrát vettem, igaz kicsit több km-rel, 1,4M-ért.

2018. jún. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
És mennyire vagy megelégedve az Astrával? Én is nézegetem azokat is azért kérdezem. :)
2018. jún. 28. 19:26
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

Jók az Astrák, 1.4, 1.6, 1.8 mind jó. A rendőrautók is bírták pedig ott kaptak rendesen akárcsak a Fordok.

Egy dolgot nem értek, miért nem rendeltek ezekebe legalább bőrkormányt? Oké hogy van digitklíma meg 4 el. ablak, de a legtöbbön még a kilincs sincs színrefújva. Ha ilyet látok mindig az jut hogy többet akar mutatni mint ami...

2018. jún. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

Látos érdekes, mert pont a rendőr ismerőseim mondták hogy ha jót akarok ne vegyek H Astrát, mert bár igaz, hogy nem kímélő üzemmódba használják, de elég sokat vannak vele szervízbe. Hát egyre nagyobb a káosz a fejembe, jövőhéten pedig nekiindulnék venni valamit, de ezek szerint akkor ez a Golf túlárazott. Mennyi lenne, amit esetleg megérne, hátha letudnám alkudni? :)

Igen, a műanyagkormány tényleg elég gáz :/ Nem tudom fogásra milyen lehet.

2018. jún. 28. 20:01
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom a rendőr Astrákban milyen a kormány, de talán Enjoytól fölfelé bőr kormány járt hozzájuk. Az enyémben konkrétan perforált bőr van "ujjpihentetővel" gyárilag.


Amúgy nekem nincs vele bajom. Messze nem prémium autó, de minden földi jó van benne. Az én igényeimet kielégíti. Olajcserén kívül és azon kívül mikor hozzám került kapott egy fékbetét-féktárcsa cserét, meghibásodásom még nem volt vele.


A Golf is jó autó. De ha megnézed újonnan is sokkal drágább. Szerintem annyival nem tud többet, mint amennyivel többe kerül. De ha úgy vesszük, ha majd tovább adod, valószínű akkor is többet fog érni.

2018. jún. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
70%

Igaz hogy kombik és dízel motorral szereltek, de egy jó kis összehasonlítás a két autó között:

[link]

2018. jún. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ebben a cikkben egy elég fapados Astra van. Bár ha megnézitek ebben is bőrkormány van.

A kijelző amit annyira fikáznak, az alap kategória. Azért ennél vannak jóval jobbak is az Astrában, egészen a 6,5"-os színes grafikus kijelzőig: [link]

A fejegység is a második leggyengébb... van ebből egészen fedélzeti navisig is. Bár nyilván ilyet találni a használtautó piacon ritkábban lehet.

2018. jún. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

Ezt az összehasonlítást én is olvastam. :) Egyébként nekem a Golf jobban tetszik mint a H Astra, azért is kezdtem ezirányben nézelődni, de ezek az árak kicsit megriasztottak. Sokallom egy 12-13 éves autóért az 1.6-1.7 milliót, bár nyilván igaza van az előző kommentelőnek, hogy nyilván az árát is jobban fogja majd tartani, ha eladom majd én is, de mondjuk ez még nem elsődleges szempont hiszen még meg se vettem egyiket se. :)

Jobb autó mint az Astra, de talán tényleg nem ennyivel!

Ilyenkor mondom, hogy a Suzukit úgy sajnálom, hogy a vidám külseje mögé ilyen komor belsőt raktak, hát amikor beleültem és vezettem, 10 perc után a kötelet kerestem kis túlzással, annyira depresszív az az egyszínű fekete kőkemény műanyag műszerfal. :( Pedig maga a kocsi egész jó, csakhát mivel benne ülök, azért talán még a külsőnél is fontosabb számomra a beltér, hogy jól érezzem magam az autóba.

2018. jún. 28. 21:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!