Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simsonra hogy lehet kötni még...

Simsonra hogy lehet kötni még egy plusz fényszórót vagy lámpát?

Figyelt kérdés
S50N-em van, aksi nincs benne. Azonban szeretnék egy kis fényszórót előre, amolyan modern ködlámpa szerűség, ami nagymotorokon van. Hogy lehetne bekötni? Erősebb világítótekercset vegyek, vagy mindenképp kell akkumulátor? Lendkereket most fogom megdelejeztetni, mert gyengék a mágnesei, egy új izzót fog kapni előre, illetve egy új 12V-os világítótekercset.

2018. jún. 28. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Vegyél motort.
2018. jún. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na, köszi! B-s jogsim van, tehát nagy motort nem vezethetek, robogókat inkább kihagyom, tehát Simson a téma.
2018. jún. 29. 12:37
 3/6 anonim ***** válasza:
B kategóriás jogosítványnál lehetőség van B125-re való kiterjesztésre.Azzal már 125ccm-es motort is vezethetsz.Ha érdekel nézz utána.Ott már van néhány értelmes motor.
2018. jún. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értelek és köszönöm, de egyszerűen kíváncsi is vagyok, hogy ezt hogyan lehetne megoldani. Gyakran barkácsolgatok a motor körül, és ez is érdekelne.
2018. jún. 29. 16:39
 5/6 anonim ***** válasza:
simsonra elég 1 lámpa azzal sem lehet látni! mit akarsz te 2-vel?:D 9 évig simsonoztam aztán meguntam hogy 1 héten 3x haza kellett tolnom télen 20 km-t vettem autót fúra volt hogy látok este a sötétben a lámpájával meg nem áll le a piroslámpánál meg nem kell 10km-ént pucolni a gyertyát mert mindig valami baja van nagy határ szar a simson
2018. jún. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsónak: egy Simsont rendben kell tartani, és akkor elmegy a világ végére is. Én is tavaly rengeteget ba*zakodtam vele, volt hogy el is akartam adni, de türelmes voltam. Beállítottam normálisan a gyújtást, úgy ahogy azt kell, vettem bele német kondenzátort, és találtam GYÁRI Isolator gyertyát is. A gyújtása rendben volt. Aztán jött az, hogy melegen leállt és csak tolásra indult nagy nehezen. Szikra ekkor is volt. A karburátort szétszedtem vagy 5x és kimostam, de nem lett jobb. Aztán végül néztem egy úszószintet, és a jel fölött egy hajszálnyival több benzin volt benne, mint kellett volna. Ezt beállítottam tolómérő segítségével, és azóta tökéletesen működik a motor. Ez volt tavasszal, csak most szeretném lefesteni, illetve egy kicsit egyedivé alakítani, ezért jött szóba a másik lámpa. Esetleg lehet kapni nagyobb teljesítményű világítótekercset Simsonhoz?
2018. jún. 29. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!