Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 30éves férfiak körében alap...

30éves férfiak körében alap müvelséghez tartozik a benzin motorok müködésének ismerete?

Figyelt kérdés
Munkatársaim megérdezték, hogy szerintem hogyan is müködik egy négyütemü benzinmotor, amire tévesen azt válaszoltam, hogy egy kazánban elég a benzin ami energiát termel, és az forgatja a kereket. Persze azóta utána olvastam, és rájöttem, hogy mekkora butaságot mondtam. Mentségemre szóljon, hogy informatikus vagyok, és nincs jogositványom, de azóta csak ezzel szivatnak, és már nagyon elegem van belőle.

2018. jún. 30. 20:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Engem meg érdekel, de mégsem tudom felfogni, minden hibát idejébe észreveszek az autómon, múltkor a féknyereg, holtponti jeladó hibát vettem észre, és úgy mondtam a holtponti jeladót a szervízbe, hogy fordulatszám figyelő cuccos. Diagnosztika is azt mondat,azt hitték volt már diagnosztikán, pedig nem. Sőt még ötösért hetedikbe elmondtam hogy működik a benzin és a dizel motor meg ,hogy a lpg miért nem annyira jó városba, tanár csak ámult, de őszintén vissza már nem tudnám mondani , de érdekel mégis, mint a foci és a politika. :)


20F

2018. jún. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A varosban mi bajod az lpgvel ?
2018. júl. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!