Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meddig tart a fényezés?

Meddig tart a fényezés?

Figyelt kérdés
A kocsim legnagyobb részét újrafújják. Mennyi idő múlva számithatok rá, hogy kész lesz?

2018. júl. 1. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:

ha csak fújják kb 2 nap


ha kell a karosszérián dolgozni, lehet 3-4 is

2018. júl. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem csak a hátsó lökhárítót cserélték pár hete. Az új gyári lökhárítót természetesen színre kellett fújni.

Alkatrész rendeléssel, metál fényezéssel 2-3 napot mondtak rá. De végülis úgy volt egyszerűbb nekem, hogy hétfőn bevittem a kocsit és pénteken hoztam el.

Egy majdnem teljes kocsi fújása nagyobb munka, de csodálkoznék rajtam ha egy hét alatt nem készülne el.

2018. júl. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja, meg persze attól is függ, hogy mennyire elfoglalt a fényező.

Egyszer 1db alufelnit fényeztettem újra. Bevittem, otthagytam. Két hét múlva telefonáltam, hogy akkor most már szeretném elhozni. A harmadik hét végére el is készült, úgy hogy gumit még pár napig ne szereltessek rá, had keményedjen ki rendesen a friss fényezés. Ilyen is van...

2018. júl. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha az udvaron fújják szélcsendben, akkor másnap, ha profik, és infraszoba, meg egyéb hókuszpókusz, akkor öt nap.
2018. júl. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!