Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mik a tapasztalatok az AAA...

Mik a tapasztalatok az AAA autóval kapcsolatban? Autòcserén gondolkodom de elég megoszló véleményeket olvasok róluk. Van aki vásárolt vásárolt esetleg cserélt náluk?

Figyelt kérdés

2018. júl. 2. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
megosztó? :D én csak negatív véleményeket hallottam még róluk az elmúlt pár évben :D
2018. júl. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ne finomkodjunk: a leggusztustalanabb aljas brigád. Pozitív véleménnyel még én sem találkoztam velük kapcsolatban.
2018. júl. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

atombombát dobni rájuk, a maradékot eldózerolni, bedöngölni a földbe, a helyét sóval behinteni, és még az emléküket is kitörölni az internetről is.


Inkább egy murvás "tesó, főnök" kereskedő, mint ők

2018. júl. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Beirod a keresőbe és van millió vélemény.
2018. júl. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

persze, sokan vásároltak náluk, a kálváriájuk fellelhető a neten


és igen, sokan cseréltek is, általában félárba beszámíttatták a gondosan szervizelt családi autót, egy túlárazott roncsba

2018. júl. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi a megosztó?

Jó véleményt nem lehet róluk olvasni...

2018. júl. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem, hogy élnek még mindig meg?


Szidják mint a fene ezt a kereskedést, mégis megél belőle. Nos akkor? Szidjátok de mégis ott vesztek autót...


Na nem mintha védeném. De ha ennyi negatív véleménnyel még mindig talpon van akkor csak tudnak valamit amit mi nem.

2018. okt. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!