Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vannak még ilyen fanatikusok?...

Vannak még ilyen fanatikusok? Szarból várat.

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm vett egy golfot. 4-est. 2000 előtti évjárat. Szóval rohadt öreg. 400 ezerért. Full szét van rohadva az egész. Ahol nincs kirohadva ott már javítva volt. Az autót már nem lehet megemelni mert beszakad a küszöb. Full trágyán néz ki kívűlről. Szar a motorja. Megy. De folyamatosan jönnek elő a hibák. Nem működik benne egyik extra se rendesen. A belseje koszos szakadt, lóg, letört kapcsolók,minden csörög zörög és karcos.

Ebből akar full újat csinálni. Ja és az esdig elmondottakból gondolhatjátok hogy futóművileg mennyire van rendben. Menet közben orientál a kormány a kezedben. Ha álló helyzetből kanyarodsz és elengeded a kormányt hogy magától egyenesbe jöjkön akkor szemmel láthatóan szögletesen tekeredik a kormány visszafele.

Na most ettől a típustól el van ájulva az ismerősöm hogy milyen jó. Vannak még bőven ilyenek?


2018. júl. 2. 21:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
65%
Mivel ismerősöd ilyen ezért tuti hogy az ilyen fanatikusok halmaza nem lehet 0
2018. júl. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
44%

Csak hasonló esetet tudok, bár más autó típusnál.

Az illető megvett olcsón egy lomot, hogy azt majd milyen faszán felújítja. Kb az autó árát meghaladta az a sok sz*r amit össze vásárolt a javítására, anyag eszköz stb... Aztán valahogy sose akart kész lenni. már odáig eljutott a dolog hogy vett egy másik autót is közlekedni, mer az teljesen használhatatlan volt.

2018. júl. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 crudy ***** válasza:
74%
Ha tenyleg szereti a tipust akkor nincs ezzel gond. Sot, ugy az igazi h te csinalod meg az egeszet. Az utolso csavarig.
2018. júl. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Beviz Elek ***** válasza:
60%
És ez neked miért is fáj?
2018. júl. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
65%

Sok golfmániás van. Nekem is van egy haverom, aki mindig megfordul a legfosabb 3-as vagy négyes golf után is.

Nem igazán értem mit látnak benne.

2018. júl. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
76%
400 ezerért már lehet kapni kicsit rohadó,kicsit csörgő,fapados,de egész jó állapotú 4-es golfot,szóval az ismerősöd elég hülye volt,amugy nekem egyik haverom vett egy full lerohadt bmw e36 325i sedant 195 ezerért,és fullra rendbe rakta,levizsgáztatta,ő maga lakatolgatta ki,meg minden és azóta is megy a kocsi,nem a legszebb,de megy szóval szarból lehet várat csinálni,csak nehéz és érteni kell,meg kitartónak kelllenni...
2018. júl. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Vettem egy motorkerékpárt 300 ezerért. Nem volt szétrohadva, de azért ütött-kopott, idomok elrepedve, lámpabúra betörve, kis rozsda, kis drót, szigszalag, stb. Atomjaira szedtem, mindent fémig lepucoltam, új fényezés, stb. Kb 250ezret költöttem rá, és ha teljesen kész lesz, akkor kb 1 milliót fog érni. Nem mindenki hülye, aki annak tűnik.
2018. júl. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Nekem egyik ismerősöm egy 105-ös Skodát hozott vissza a sírból. Nem votl vele semmi célja, egyszerűen csak mint szórakozás, időtöltés foglalkozott vele, nem azt mondom hogy OT állapotba került, de igen szép állapotba a korához és ahhoz kéepst amiylen volt.
2018. júl. 3. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
35%

full hülyegyerek vagy, kérdező.

belőled is próbált anyád várat építeni, mégsem sikerült...

2018. júl. 3. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
19%
#9: ott a pont.
2018. júl. 3. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!