Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A hazai autós közösségben...

A hazai autós közösségben vannak komoly fanatikusok, akik komoly kocsikkal rendelkeznek, vagy akiket látni robbantott gumival, széles kerekekkel azok csak bohócok?

Figyelt kérdés

Én motoros családban nőttem fel 7 éves koromban kaptam az első kis motorom, a 19 év alatt mindig nagyobb gépre váltottam, így komolyabb motorosok közelébe kerülhettem utcai körülmények között, mert versenypálya itt nincs a megyében. Sőt a közelben sem, az autókra sosem tekintettem úgy mint a motorokra, mert nálunk az erős gép is elérhető, míg egy jó 300-400 lóerős kocsi már vetekszik egy drága ház árával.


Autó ellen még sosem mentem versenyt, ez lehet azért mert nincs normális épített vagy széria kocsi minden 2. ember alatt.


Szeretnék többet tudni erről, ha vannak ilyen emberek, és nem csak a matricázással meg a kerekekkel játszanak.


2018. jún. 6. 23:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Akadnak azért komoly autók, csak nem nagyon reklámozzák már magukat. Bár youtube-on is találsz ilyeneket, ha keresgélsz egy kicsit.
2018. jún. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérdés mi számít komolynak? Sok hétköznapinak kinéző autóban is lehet komoly teljesítmény, akár a szériakivitelekben is. Csak egyszerűen jobb vele nem feltűnősködni ebben az országban.
2018. jún. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szeretnél te olyan bohóc lenni, mint akiket minősítesz.

Egy haveromnak itt Budán pont ilyen van:

[link]


és még fut néhány. ők nem játszanak a kocsijukkal. csak simán leállnak valahol, máris tömeg van körülötte.

2018. jún. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amikre gondolsz azok nagy része gyűjtői darab és emiatt főként garázslakó. Ritkán veszik elő, mert egyrészt féltik a retardált közlekedőtársaktól, másrészt az esetleges szervizköltségei még egy havi 3-5 milliós jövedelmet is meg tudnak viselni!

(Nem kell ecsetelni ugye, ha beállít valaki egy i8-assal vagy egy Transformes Edition Camaro-val vagy egy F488-assal a megfelelő szervizbe, akkor hol kezdődik a tarifálás!)


Akikre pedig gondolsz, jórészt gazdag vagy annak tűnő hobbisták, de inkább birtoklási vágyban szenvedő tulajdonosok, akik részben a "szomszédnak" vásárolnak.

De vannak "komoly" fanok is, ezek rendszerint arról ismerhetők fel, hogy a kocsit maguk szerelik, minden szükséges szerszámmal rendelkeznek, akár autodidakta módon is, de képzett hozzáértők, pénzt és időt nem kímélve építi, szépítik a járművet. Na, ilyen kevés van!

2018. jún. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!