Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ugyanazzal a robogóval is...

Ugyanazzal a robogóval is letehetem a rutinvizsgát, mint amivel gyakorolok? A lenti "hibával" rendelkezik, nem buktatnak meg érte?

Figyelt kérdés

Sziasztok,az első kérdést nem részletezem.

A második már igényli.

Egy ilyen (valószínűleg) '99-es Yamaha Jogról van szó.

[link]


Nos,az történt ma,az első órámon,hogy a pályán,mikor a 2. feladatnál ki kell gyorsítani,majd 2 bója között meg kell állni, kétszer is leállt,lefulladt a gép. Az első két körömnél csak.

Persze,újraindítottam,de az oktatómnak jeleztem,mondta,hogy nem az én hibám,és nem vagyok béna. Akkor miért történhetett?

Mormogott olyasmit,hogy túl sokat mehetett már alapjáraton az évek során,és nem bírhatja,ezért lehetett,hogy miután meghajtottam,lefékeztem,nem bírta szegény.

Tényleg emiatt lehetett? Válaszokat köszi!



#motor #leállás #lefulladás #robogó #alapjárat #segédmotoros kerékpár #miaszarvoltez #nyomijogrobogó #azenyémjobbazért
2018. júl. 2. 23:38
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!