Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha Aeroxból melyik évjárat...

Yamaha Aeroxból melyik évjárat a legjobb? (motorszerlő mondta hogy 2002 utániak szarok igaz?

Figyelt kérdés

Helló suli mellett+most nyáron összeszedtem 170.000ft-ot és mindig is tettszettek a yamah aeroxok +mindenki dícsérte őket és elmentem egy motorszerelőhöz hogy kikérjem egy hozzáértő véleményét és azt mondta hogy 2002 utáninn ne is gondolkozzak mert kaszni úgyse változott de 2002után "szarabb" lett.

CSAK HOZZÁÉRTŐ ÍRJA LE A VÉLEMÉNYÉT,ÉS HOGY HÁNYAS ÉVJÁRATOT AJÁNL KÖSZÖNÖM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


2010. jún. 17. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
A baj az, hogy a legtöbbnél nem fogod tudni a valós gyártási évet. Megnézheted az idomon belül ha leszeded, de mi van ha elestek vele, és egy bontott idom került rá. Talán ha itthon szalonból vett és megvan minden eredeti papirja. Régieknek felnibe is volt ütve, de hát kereket is lehet cserélni.
2010. jún. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gyártási évet csak akkor tudod hogy ha megvannak a bolti papírjai a motornak.

Behatárolni meg úgy tudod hogy utánanézel hogy mettől meddig volt rajta fordulatszámmérő, mióta van digitális kijelzője stb. Az Aeroxot mindig is minarelli blokkal gyártották úgyhogy a 2002-es se szar csak lehet (nem tudom pontosan csak tipp) hogy a műszár más rajta és az a rossz, pl érintkezési hibája van, de kérdezd meg a szerelőt hogy miért szar mert a blokk az tuti hogy nem változott és ha az jó akkor a többi részletkérdés.


170-ért ért csak ritkán találsz Aeroxot úgyhogy vagy gyűjtesz hozzá vagy vegyél másmilyen motort.

Elárulom hogy a 2001-ig gyártott Aprilia Sr50-esekben is ugyan az a blokk van mint az aeroxokban, csak az SR-t léghűtéssel is gyártották. A Malagutikban is szintén ugyan az a blokk van(kiéve Crosser).

Nekem Malaguti F12-esem van ami jóval olcsóbb mint egy Aerox és simán van olyan jó. Amúgy az Aerox a legdrágább az 50-es robogók közül és semmivel se jobb a többinél.

2010. jún. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kicsit más lett azért a váz... hosszab teló meg ilyesmi. Aerox, hííí hát über kényelmetlen tud lenni, na de ízlések és pofonok.
2010. jún. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tóth Csaba ***** válasza:
A leg vicceseb , hogy f12 malagutikban is aerox blok van 100% egyforma de dupla anyiért vanak yamahák sok idótát lehúzni lóvéval azt ennyi :D
2014. ápr. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!