Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen nyári szélvédőmosó...

Milyen nyári szélvédőmosó vált be főleg rovaroldás szempontjából?

Figyelt kérdés

Próbáltam már a gyári VW-t, nem tetszett, csak maszatolt.

Próbáltam olcsó Aldist, egy fokkal jobb a méregdrága gyárinál.

Próbáltam Mol-os, kúton kaphatót. Ez sem az igazi, de az illata legalább tetszik az asszonynak.

Most olyat szeretnék, ami tényleg tuti, hatékonyan oldja a bogarakat, mert sokat pályázok.

Vettem Aldis prickolós bogároldót, az szépen oldja a rovarokat, dehát meg kell állni hozzá és várni is pár percet, hogy hasson.



#szélvédőmosó #ablakmosó #nyári szélvédőmosó
2018. júl. 3. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:

próbáld ki ezt!

mosogatószer és desztillált víz keveréke. (5 l vízhez, 1 dl mosogatószer)

2018. júl. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én sima csapvizhez töltök mosogatószert, és nagyon jó.
2018. júl. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szélvédőmosók semmit nem érnek a rovarmaradványok ellen, max. ha frissen lemosod őket, egyébként "áztatás", kézi tisztítás csak a nyerő.

Már csak azért sem árt így csinálnod, mert ha a szélvédőd tele lett tetemekkel, akkor nem úszta meg az autó eleje sem. Nem érdemes sokáig hagyni őket száradni a karosszérián, fényszórón, díszrácson stb.

2018. júl. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

"Szélvédőmosók semmit nem érnek a rovarmaradványok ellen, max. ha frissen lemosod őket, egyébként "áztatás", kézi tisztítás csak a nyerő."


Sajnos erre jöttem rá én is, mivel legjobb hatást csak így értem el eddig. Illetve a kézi pricnis oldószert ha rajta hagytam 2-3 percig, akkor az abaktörlő lapát és a bármilyen mosofolyadék 2-3 törlés után makulátlanul levitte az összes rovarmradványt. De ez egy csomó vegyszer használatával jár, nem túl egészséges.


#1: pontosan milyen mosogatószert? Jar, Pur, ... (ezek a legjobb zsíroldók).

2018. júl. 3. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!