Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Grand Vitara első autónak?

Suzuki Grand Vitara első autónak?

Figyelt kérdés
2 éve van jogsim, eddig egy 1.5-ös Sx4-et vezettem, de annak a formavilága annyira nem jött be, inkább a szögletesebb autók jönnek be, a futóműve is igen kemény, meg nem az enyém. Most viszont külföldön kell dolgozzak, így egy kényelmes, tágas kocsit keresek magamnak, 10 liter fölött azért ne egyen. Egy bőrüléses 2007-es Grand Vitarát néztem ki, 1.9 DDIS motoros, persze ennyiből egy A3 Audi is kijönne, ahogy látom, de az azért nem egy ekkora gép, meg szerintem fenntartása is költségesebb lenne, szerintem. 21/F
2018. júl. 3. 15:29
 1/6 A kérdező kommentje:
S igen azt kihagytam, hogy ahol lakom igencsak viseltes az út, ilyen tipikus dűlő út.
2018. júl. 3. 15:30
 2/6 anonim ***** válasza:
18%
Teljesen felesleges a városi terepjáró, egy nagyobb sedán is bőven megteszi (ami minimum 4,5m hosszú), és persze olcsóbb is. Ha rakodótér is kell, akkor meg ott a kombi, bár az szerintem undorítóan néz ki, plusz drágább. Ha márkából mindenképp Audi kell, akkor én az Audi A4 B7-t ajánlom.
2018. júl. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem jó.
2018. júl. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

Azért nézz utána, ez a francia eredetű dízel motor nincs agyon dícsérve.. de szerintem jó autó.

Nem mondhatni, hogy hobbi terepjáró, mert a 3 ajtós egészen jól boldogul a terepen. Az ötajtós kipufogo dobja hátul keresztben van feltéve, nagyon lelóg, ezért nem nagy a hátsó terepszöge.

2018. júl. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a csodálatos 1.9 dci-t hanyagold. Évente legalább 3 ilyen motort újítunk fel. Egyszerűen úgy elkopik a henger a felső holtpont környékén, mintha lenne benne 600 ezer km, pedig a fele sincs benne. Sőt. Újítottunk fel 180 ezer km-es motort is. Szóval, vagy A3, vagy benzines Vitara
2018. júl. 4. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Közben néztem egy 3. márkát, az pedig az 5-ös Golf, 1.9 tdi 90 lóerős, ebben talál még kettős tömegű sincs, talán. Az is tetszik.
2018. júl. 5. 02:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!